همه نقش ها! در این بازی شما حق انتخاب فراوانی دارید و بهترین راه برای شناسایی مکان و موقعیت نهایی شما در بازی، این است که تا جایی که امکانش هست با تمام کاراکتر های موجود، بازی کنید تا موقعیت های مورد علاقه تان را کشف کنید. نقش های متفاوت، Champion های متفاوت، ساختار Item (Item Builds)های متفاوت. به زودی در خواهید یافت که با کدام یک از Champion ها ارتباط برقرار می کنید. همچنین در مورد بازی کردن فقط با یک کاراکتر، این نکته قبل ذکر است که باعث می شود شما در قسمت هایی از بازی برای همیشه پس رفت داشته باشید و یا حتی Ban شدن کاراکتر مورد علاقتان باعث ناراحتی شما بشود.

بهترین Champion های لاین وسط در League of legends

Ahri – The Nine-Tailed Fox

Ahri یک کاراکتر معروف در کل بازی است. قلق بازی کردن با این کاراکتر به سادگی برای کاربر تداعی می شود و زمانی که به اوج قدرت خود می رسد، می تواند Damage زیادی را به حریفش منتقل کند.

Q Orb of Deception: قدرتی است که به Ahri امکان پرتاب کردن یک توپ انرژی را در جهت دلخواه که به سمت خود کاراکتر بر می گردد، می دهد. و به تمام موجوداتی که در مسیر این قدرت قرار دارند Damage منتقل می کند. درست مانند Ekko با استفاده از این قدرت می توانید farm کنید و حتی به حریفتان آسیب برسانید.

W Fox Fire: یک قدرت محافظتی است که به دور Ahri 3 شعله شروع به چرخیدن می کنند و در صورت نزدیک شدن دشمن به کاراکتر، این شعله ها به سمت دشمن پرتاب می شوند. این قدرت دارای قابلیت اولویت بندی بین Champion و Minion می باشد تا در زمان Farm کردن و فاز لاین، در هنگام نیاز با استفاده از از این قدرت پاسخی برای حریفتان داشته باشید.

E Charm: یکی از بهترین CC (Crowd Control: بعضی از کاراکتر ها دارای قدرتی هایی به منظور باز داشتن، نگه داشتن، ترساندن و … دارا می باشند که به این قابلیت CC یا Crowd Control گفته می شود.) های موجود در کل بازی است. اگر این قدرت به دشمن اثابت کند، باعث می شود تمام افعالی که در حال انجام بوده اند را رها کرده و آهسته به سمت Ahri حرکت کنند. اگر این کاراکتر Champion تیم حریف باشد بازیکن آن کاراکتر کنترل شخصیت را تا زمانی که دوره Charm تمام شود از دست می دهد.

R Spirit Rush: این کاراکتر تا زمانی که به لول 6 برسد عملا توانایی مانور حرکتی زیادی ندارد. این قدرت به Ahri این امکان را می دهد تا 3 بار به جهات دلخواه بجهد و با هر بار جهیدن به سمت موقعیت حریفش 3 توپ انرژی پرتاب می کند.

زمانی که با Ahri بازی می کنید، بهتر است تا مدتی با اطمینان خاطر و ایمن بازی را ادامه دهید او حتی در لول های ابتدایی بازی می تواند با تمام قدرتش به حریفش حمله کند اما ممکن است با یک اشتباه و نداشتن آیتم کافی خود قربانی حریف خود شوید. یکی از بهترین آیتم هایی موجود برای این کاراکتر، Morellonomicon است که به همراه فراهم کردن Ability Power، درصد بالایی از Cooldown قدرت هایش را نیز کاهش می دهد. که این به معنای استفاده بیشتر و پشت سر هم از قدرت Orb of Deception است که باعث بدست آوردن گلد بیشتر و همچنین آسیب رساندن به حریفتان می شود.

Morgana – The Fallen Angel

Morgana مجموعه قدرت های تدافعی تهاجمی قدرتمندی در اختیار دارد. Q این کاراکتر قابل پرتاب به جهات دلخواه (Skillshot) است. اما اگر نشانه گیری این قدرت را یاد بگیرید می تواند یکی از نابودکننده ترین قدرت هایی باشد که در یک فایت یا دوئل استفاده می شود.

Q Dark Binding: نه تنها این قدرت با استفاده از Ability Power قدرتش افزایش می یابد و مقدار زیادی Damage منتقل می کند بلکه یکی از بهترین و قدرتمند ترین CC ها در کل بازی به حساب می آید. Skill shot است که در صورت برخورد با اولین حریف (Minion یا Champion) هدف را Root می کند و مانع از حرکت کردن آنها می شود. این یک قدرت کاملا مناسب برای تقویت مهارت خود در استفاده از قدرت هایی است که قابلیت Skillshot دارند می باشد.

E Tormented Soil: این قدرت پشتیبان خوبی برای ضعف Q این کاراکتر در Farm است. این قدرت موقتا بخشی دلخواه از محیط اطراف کاراکتر را احاطه کرده و به هر چیزی که در این محیط قرار گرفته باشد مکررا Damage منتقل می کند تا دوره زمانی این قدرت تمام شود.

E Black Shield: به دلیل نیاز به آشنایی با مجموعه قدرت های حریف روبرویتان، تقریبا زمان می برد تا شما به استفاده از قدرت عادت کنید. این قدرت امکان  Shield کردن خود و همچنین یاران خود را فراهم می کند. در مقابل Magic Damage (آسیب های وارده از طریق Ability Power را Magic Damage می گویند) و از همه مهم تر باعث بی تاثیر شدن تمامی قدرت های CC می شود.

R Soul Shackles: وقتی Morgana از این قدرت استفاده می کند تمامی champion های دشمن که در شعاع خاصی از Morgana قرار دارند Damage می شوند و اگر در ضمن چند ثانیه از این شعاع نگریزند، Stun شده و Damage دیگری نیز دریافت می کنند.

در بخش بعدی با بهترین Champion های Jungle آشنا خواهید شد.

بخش اول: بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها(آشنایی با Roll های بازی)

بخش دوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین بالا)

بخش چهارم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (جنگل)

بخش پنجم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (AD Carry)

بخش ششم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (Support)

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید