همه نقش ها! در این بازی شما حق انتخاب فراوانی دارید و بهترین راه برای شناسایی مکان و موقعیت نهایی شما در بازی، این است که تا جایی که امکانش هست با تمام کاراکتر های موجود، بازی کنید تا موقعیت های مورد علاقه تان را کشف کنید. نقش های متفاوت، Champion های متفاوت، ساختار Item (Item Builds)های متفاوت. به زودی در خواهید یافت که با کدام یک از Champion ها ارتباط برقرار می کنید. همچنین در مورد بازی کردن فقط با یک کاراکتر، این نکته قبل ذکر است که باعث می شود شما در قسمت هایی از بازی برای همیشه پس رفت داشته باشید و یا حتی Ban شدن کاراکتر مورد علاقتان باعث ناراحتی شما بشود.

بهترین AD Carry های بازی League of Legends

Caitlyn – The Sheriff of Piltover

Caitlyn به رقم وجود محدوده Attack (Range) بالایش، قدرت مانور و تله گذاری برای حریف هایش، Damage بسیار بالا و Ultimate فوق العاه اش، تعریف کاملی از یک ADC است.

QPiltover Peacemaker: گلوله ای در یک مسیر مستقیم شلیک می کند که پس از عبور از هر کاراکتری Damage منتقل می کند. یک ثانیه طول می کشد تا این قدرت شلیک شود. پس، از نحوه زمان بندی این قدرت برای استفاد هاز آن مطمئن شوید.

W Yordle Snap Trap: تله هایی را در موقعیت ها دلخواهتان قرار می دهد و در صورت برخورد حریف با این تله ها، حریفتان Root می شود و توانایی حرکت نخواهد داشت.

E 90 Caliber Net: با استفاده از این، Caitlyn یک تور شلیک می کند و باعث کند شدن حرکت حریفش و بع عقب پرتاب شدن خودش می شود. یک روش بسیار مناسب برای فرار از محلکه و کند کردن سرعت دشمنان ر حال نزدیک شدن به شما می باشد.

Champion هایی که این قدرت به آنها برخورد کرده Damage بیشتری از او دریافت می کنند.

R Ace In The Hole: Caitlyn هدفش را نشانه گذاری می کند، بر روی آنها نشانه گیری اش را قفل می کند و بعد از این که زمان مربوطه به نشانه گیری تمام شد گلوله ای قدرتمند به ست حریفش شلیک می کند که خطا نمی رود.

Lucian – The purifier

Lucian بر خلاف Caitlyn که ضربات سنگین به حریفانش وارد می کند، تمرکز بر تداوم اعمال Damage دارد. توانایی حرکت و همچنین Passive این کاراکتر با اضافه کردن 2 Basic Attack موقع استاده به ازای هر یک از قدرت هایش، این امر را آسان کرده است.

Q Piercing Light: یک تیر لیزری با طول کم که به تمامی اهدافی در هنگام برخورد Damage منتقل می نماید. این قدرت برای Farm کردن و اذیت کردن حریانتان بسیار مناسب است اما این قدرت را کاراکتر هایی که توانایی پریدن و یا حتی با Flash می توان  آن را جا خالی داد و از آن فرار کرد.

W – Ardent Blaze: Lucian گلوله ای شلیک می کند و در انتهای مسیرش به شکل صلیبی منفجر می شود و به تمامی Minion ها و champion های اطرافش Damage منتقل می کند و آنها را نشانه گذاری می کند و موقعیت Champion های دارای این نشان را برای تمام اعضای تیمش آشکار می کند. اگر Lucian به این اهداف ضربه ای وارد کند، سرعت حرکتش افزایش می یابد. از این قابلیت برای تعقیب دشمنان استفاده می شود.

E – Relentless Pursuit: با استفاده از این قدرت می توان به جهات دلخواه در یک محدوده کوتاه حرکت کرد. این قدرت Lucian را تبدیل به یکی از چابک ترین ADC های کل باری کرده است. بعد ازاستفاده از این قدرت، Lucian می تواند سرعا و بدون وقفه به حریفش Attack بدهد.

R – The Culling: این قدرت تعداد زیادی از گلوله های لیزری را به سمت حریف Lucian به صورت پشت سرهم شلیک می کند. حتی تانک های بازی هم ترجیح می دهند تا از برخورد با تمام گلوله های این قدرت خودداری کنند و Champion های ضعیف تر ممکن است تمام Hp را در هنگام برخورد با این قدرت از دست بدهند. تمامی قدرت های دیگر Lucian در زمان استفاده از The Culling غیر فعال می باشند و فقط امکان استفاده از Relentless Pursuit وجود دارد.

از آنجایی که تمامی قدرت Lucian در سرعتش نهفته است، به همین دلیل ممکن است نحوه تدارک دیدن آیتم برای این ADC متفاوت تر از کاراکتر های موجود در رسته این Champion باشد. آیتمی مانند Youmuu’s Ghostblade می تواند به اولین آیتم می تواند گزینه مناسبی به منظور کاهش Cooldown قدرت هایش باشد.

بخش اول: بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها(آشنایی با Roll های بازی)

بخش دوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین بالا)

بخش سوم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (لاین وسط)

بخش چهارم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (جنگل)

بخش ششم بهترین هیرو های LOL برای تازه وارد ها (Support)

دیدگاهتان را بنویسید