به اضافه سه مپ جدید به Arena این بازی در بخش Arcade playlist و همچنین جشن تولد بازی Overwatch، بازیکنان زیادی برای به دست آوردن لوت باکس و کشف مکان های جدید و داشتن تجربه جدیدی در این مپ های جدید به این بازی هجوم آورده اند.

طرفداران این بازی به طرز شگفت انگیزی از این رویداد ها لذت می برند؛ در حقیقت، مدیر بازی Overwatch یعنی Jeff Kaplan میگوید که تیم ‌Blizzard در تلاش است تا این بازی را به حد اعلا خود در رقابت برساند. در یکی از پست هایی که در انجمن Overwatch نوشته شده بود، کاربری از تیم Blizzard بخاطر معرفی Lockout 3v3  جدید این بازی تشکر کرده بود که مدیر کمپانی Blizzard  در جواب او گفت:  خوشحالم که خوشتان آمده است؛ ما در تلاشیم که نسخه ای رقابتی درست کنیم. من فکر می کنم که کمی زود است که بگوییم که آیا این مد متعادل و پایدار برای میزبانی مد رقابتی است یا خیر. حواسمان خواهد بود و خودمان هم بازی خواهیم کرد تا بتوانیم در این نتیجه گیری کمی راحتتر باشیم.

Lockout 3v3 دقیقا مثل بازی حذفی ۳ با ۳ است با این فرق که زمانی که یک تیم راندی را ببرد آنها دیگر نمی توانند از هیرو هایی که در بازی قبلی خود یعنی بازی که بردند استفاده کنند. این اتفاق باعث می شود که تیم ترکیب های خود را دائم تغییر دهند تا بتوانند در ۵ تای اول در بازی قرار گیرند.

به نظر می رسد که این مد از مد استاندارد بازی سودمندتر است چرا که هر تیم می تواند هیرو های یکسانی را برای تمامی راند ها انتخاب کند. ترکیبی که Roadhog، Soldier: 76 و healer بر این متا سلطه پیدا می کنند.

سه مپ جدیدی که به بازی اضافه شده است همه براساس مپ های قبلی است و کمی عنصر افسانه ای قوی تری در آن ایجاد شده است. Castillo از مپ Dorado الهام گرفته شده است و مقر فرماندهی سابق Sombra بوده است. Black Forest از مپ Eichenwalde و مپ Necropolis از Temple of Anubis که محل مخفی شدن شخصی Ana است الهام گرفته است.

تمامی این سه مپ ، معرفی شده بالا مهره های اصلی در Arcade playlist و Custom Games هستند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید