asian Indoor and Martial Arts Games at Ashgabat 2017

پنجمین دوره از بازیهای داخل سالن آسیایی، به میزبانی ترکمنها، به پایان رسید.

این دوره از مسابقات با حضور ده تیم و در چهار رشته Dota2، Starcraft II، Hearthstone و The King of Fighters XIV برگزار شد.

ایران در این دوره از مسابقات دو نماینده در رشته های The King of Fighters و Starcraft II داشت که آقایان علی سلطان آبادی و نیکان صبوری هر دو توانستند با حضور در این دوره از بازیها، سطح خوبی از مسابقات بین المللی را در زمینه بازیهای رایانه ای تجربه کنند.

نمایندگان ایران در این سفر دو روزه با رقبای خوبی روبه رو شدند و نماینده ما در رشته Starcraft II در یکی از گروه های قدرتمند این دوره از بازیها قرار گرفت و متاسفانه در هر سه بازی مغلوب رقبای خود شد.

اما در بخش K.O.F آقای سلطان آبادی توانست در گروه خود در رده دوم قرار گیرد و به روز دوم بازیها راه پیدا کند. اما با توجه به روبه رو شدن نماینده کشورمان با بازیکن برتر گروه مقابل که یکی از بازیکنان نامی لیگ EVO بود، بازی را با نتیجه 3-0 واگذار و از دور مسابقات خارج شد.

نکته بعدی که در برخی کانالهای تلگرامی و در بین بازیکنان مربوط به رشته Dota2 حواشی و شایعات زیادی را ایجاد کرد، عدم حضور تیم ملی ایران در رشته Dota2 بود که به گفته مسئولین انجمن ورزش های الکترونیک ایران، این تیم به دلیل مشکل خروج از کشور این فرصت را از دست داد.

تیم ونگارد بعد از قهرمانی در مسابقات الکام گیمز، جواز حضور در این مسابقات را کسب کرده بود و بایستی به عنوان نماینده کشور ایران در ترکمنستان حاضر می شد.

جدول تیمهای رشته Dota2(مرحله حذفی):

بازیهای داخل سالن ترکمنستان

دیدگاهتان را بنویسید