eswc iran

مسابقات جام جهانی ورزشهای الکترونیک که با نام ESWC شناخته می شود امسال نیز در ایران برگزار می شود و بازیکنان برتر راهی شهر پاریس خواهند شد.

این سری از مسابقات در سالهای اخیر بازیکنان زیادی را راهی کشور فرانسه کرده است که می توان به حضور بازیکنان رشته هایی مانند Dota و Counter Strike اشاره کرد و تجربه هایی که در گذشته برای بازیکنان برتر کشور کسب شده است. امسال نیز به عنوان اولین عنوان مطرح شده، بازیکنان Clash Royale شانس سفر به مسابقات جهانی و کسب عنوانی مهم مانند قهرمانی ESWC را دارند.

ESWC IRAN

در این مسابقات قرار است 48 بازیکن برتر جهان برای دستیابی به مقام قهرمانی و جایزه 15 هزار یورویی این بازی‌ها به رقابت بپردازند.

سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای کشور به عنوان مسابقات انتخابی جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی پاریس هم‌اکنون توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب نماینده ESWC در ایران در حال برگزاری است و قهرمان مسابقات Clash Royale این بازی‌ها به عنوان نماینده ایران اعزام خواهد شد.

نمایندگان ایران از سال 2012 در این مسابقات حضور داشته‌اند که درخشان‌ترین نتیجه آن، به سال 2014 و قهرمانی نوید برهانی در رشته فیفا باز می‌گردد. در سال گذشته هم، نمایندگان ایران در سه رشته فیفا، کلش رویال و کانتر استرایک به این مسابقات اعزام شدند.

سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران از 13 شهریورماه آغاز شده است و تا 23 شهریورماه ادامه دارد. خانواده‌ها و گیمرها می‌توانند برای تماشای مسابقات هر روز از ساعت 10 تا 22 به مجموعه سالن C سایت نمایشگاهی برج میلاد تهران مراجعه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقات و فصول بعدی آن می توانید با مراجعه به سایت CGame.ir آخرین اخبار را دنبال کنید. سایت اصلی مسابقات نیز به آدرس ESWC.com می باشد و با دنبال کردن @eswc_en و استفاده از #ESWC در شبکه اجتماعی توییتر نیز می توانید با طرفداران این سری از مسابقات ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید