یکبار دیگر SKTنشان داد که چرا بهترین تیم در دنیا هستند، اما به آسانی آنچه انتظار میرفت نبود.

تیم اروپایی G2 یکی از سخت ترین مسابقات خود را پیش رو داشتند و به بهترین شکل ممکن کارشان را شروع کردند.Perkz از تیم G2 با کمک Jungler توانست Faker را SoloKill کند. این روند حتی بهتر هم شد، Perkz با Jayce به امتیاز 3-0 در هشت دقیقه جلو افتاد. Peanut توانست Infernal drake  را برای SKT بگیرد ولی Faker و بقیه تیم  SKT روند عادی بازی را ادامه دادند در حالی که G2 توانست اولین Turret را ان خود کند.کره ای ها (SKT) موفق شدند در 16 دقیقه امتیازهایی به دست آورند و حتی  Turret هایی را براندازند و حتی باف Herald Rift را بگیرند. بازی برای چند دقیقه با یک روند عادی پیش گرفته شد و با یک fight در اطراف Baron این روند شکسته شد و SKT توانست 4 kill و باف Baron و همینطور برتری GOLD را به نفع خود تصاحب کند. تیم  G2 به حریفشان یک سانتیمتر شانس جلو افتادن داده بودند ولی SKT کیلومترها جلوافتاد. باف Baron بعدی را هم SKT تصاحب کرد و بعد از اینکه G2 در Base خودش به  SKT یک  ACE داد، بازی تمام شد.

Faker که در بازی اول نگرانی زیادی داشت،  Score بدون Death که Peanut از خود به جای گذاشت، این موضوع را دوچندان کرد.در بازی دوم که Faker با ظاهر آرام بود یک Solo Kill دیگر به تیم مقابل داد. البته این دفعه First Blood نبود.بازی به شکل نامنظمی ادامه پیدا کرد. به نظر می رسید که SKT یک ComeBack دیگر کرده و تعداد کیل های 2 تیم باهم برابر شد، گرچه تیم SKT 4000 گلد از حریف عقب بود. از آنجا که G2 هنوز ناامید نشده بود، در Jungle تیم حریفشان یک نقطه قوت برای یک برد قافلگیرانه پیدا کردند و برنده بازی دوم شدند.

G2 نشان داد که میتواند SKT بشدت تحت فشار بگذارد و حتی در بازی دوم این فشار بیشتر هم شد. اما بازی سوم درواقع تماما در مورد SKT بود.در G2 در حال Draft کردن Pick های Miss Fortune و Ashe بود، SKT هیچ شورحالی برای این شیطنت از خود نشان نداد. SKT ایندفعه  First blood را از آن خود کرد و یک KILL دیگر برای Faker SKT فراهم شد. یک Invade ناموفق از G2 باعث شد تا کره ای ها (SKT) 3 Kill  و 2.500 گلد از رقیبشان جلو بیوفتند. G2 تا 15 دقیقه اول بازی Kill  نگرفت و فقط یک Turret را گرفتند ولی همچنان SKT در مقدار Gold  اول بود. حتی وقتی که Faker را گیرانداختند.

«کسی که بازی سوم بر وفق مرادش بود» نتوانستند منفعت خاصی از این موضوع ببرند. پایان بازی کاملا معلوم بود. بعد از یک Comfortable Fight (درگیری  که برای هردوطرف کاملا معلوم است که کدام یک برنده است) که باعث شد SKT باف Baron را که برای خاتمه دادن به مسابقه نیاز داشتند بگیرند و Base تیم G2 خورد کنند.

بازی چهارم تیم SKT با خیال راحت pick های خودرا انجام داد. Faker و Bang به ترتیب LeBlanc و Twitch بودند، درحالیکه Zven با Kalista بازی را شروع کرد. به طور کلی Trade برابر و عادلانه ای نبود. SKT در ادامه با یک سبک بازی ساده و آزمایشی(پ.ن: به این معنی که کنترل کامل بازی در دست تیم SKT می باشد و Play های تیم مذکور بیشتر جنبه تمرینی دارد تا مسابقاتی)، First Blood را گرفت و 1000 گلد از G2 جلو افتاد. حتی در اولین فایت جدی بازی با وجود اینکه  تمام  Summoner Spell ها استفاده شد فقط یک کیل رد و بدل شد. G2 در این بازی هم موفق شد اولین Turret را از آن خود بکند اما اینبار SKT بلافاصله Turret اروپایی ها را نیز انداخت. در مدت 20 دقیقه SKT 2000 گلد دیگر در بازی جلو افتاد.  Wolf با Tahm Kench تیم اروپایی را در یک Fight  ناخواسته طولانی که تا لاین بالا ادامه داشت Bait کرد و با استفاده از Baron 3 Kill  از آن خود کنند. با این Fight  ، G2 به شدت از روند بازی عقب ماند و همچنین Baron بعدی را SKT فارم کرد و دومین Win خود را در سری تورنومنت های MSI ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید