ESL طی پستی در سایت Reddit اعلام کرد IEM مسابقات LOL را تا آینده نزدیک میزبانی نمی کند.

 

میشل “کارمک” بلیشارتز در پست خود در سایت Reddit اعلام کرد که ESL دیگر تورنومنت های LOL را در سری مسابقات (Intel Extreme Masters ) برگزار نخواهد شد. به گفته وی:

“در دوره off season بازیکنان غربی در حال جابجایی یا تعطیلات می باشند در حالی که تیم های چینی و کره ای در حال اجرای تورنومنت می باشند. با وجود محدودیت های پیش رو به نظر نمی رسد بتوان کاری از پیش برد.”

همچنین افزود اگر مسایل و مشکلات زمان بندی برطرف شود امکان از سر گیری تورنومنت های LOL وجود دارد. بلیشارتز اعلام کرده اخیرا اونت های IEM مشکلاتی داشته و از طرف دارانشان در Reddit عذرخواهی کرد. همچنین خاطرنشان کرد که پاداش سالانه خود را به یک خیریه لهستانی حامی کودکان سرطانی در کاتوویتس(یکی از شهر های لهستان برای اجرای تورنومنت های IEM) به منظور عذرخواهی اهدا می کند.

در سایت Reddit از او در مورد عنوان های جایگزین LOL پرسیده شد که به پاسخ ” در حال مذاکرات داخلی میباشیم” بسنده کرد. بعضی از کاربران Reddit در مورد اینکه DOTA2 جایگزین LOL خواهد بود سوالاتی پرسیدند که بلیشارتز در مورد موضوع چیزی در میان نگذاشت.

آخرین تورنومنت League Of Legends در کاتوویتس لهستان در فوریه اجرا شد.LMS teams Flash wolves با بازی در خانه مقام اول را از آن خود کرد و در فینال تیم G2 را 0-2 شکست داد. مسابقات این دوره با تاخیر و برخی مشکلات فنی روبرو شد که به واکنش طرفداران منجر شد.

باوجود مشکلات در رویداد اخیر، تورنومنت های IEM تعدادی از لحظات به یادماندنی LOL را رقم زد. انریکه “Xpeke” سدنیه مارتینز با Backdoor معروفش در مقابل تیم SK Gaming بود.

با وجود این موضوع که IEM دیگر تورنومنت های LOL را اجرا نمیکند، مسابقات دیگر LOL  که توسط شرکت های غیر RIOT اجرا می شود به طور کلی برچیده خواهد شد.از زمانی که Riot مسابقات LCS را راه اندازی کرد IEM جزو اخرین برگذار گنندگان مستقل تورنومنت های LOL بوده است. اگرچه Carmac تأیید کرده است که ESL مسابقات و تورنومنت های LOL را در سطح ملی ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید