The Shadow Reaper

یک متخصص بی نظیر جادوی سایه ها، شیدا کین (Shieda Kayn) برای بدست آوردن سرنوشت واقعیش می جنگد. تا روزی برسد که قبیله سایه ها (Order of Shadows)  را به اوج برتری خود در یونیا (Ionia) برساند. او بی باکانه سلاح تاریکی “راست” را که ذهن و بدن او را آلوده کرده است، در اختیار دارد. تنها 2 سرانجام ممکن است، یا کین از این اسلحه برای خواسته های خودش استفاده می کند، یا این داس خشونت بار مسیرش را برای نابودی تمامی منطقه جادویی ران ترا (Runeterra) پیدا کند و  کنترل او به دست می گیرد.

 

Passive : The Darkin Scythe

کین یک سلاح باستانی در دست دارد و برای ایجاد کنترل با تاریکی می جنگد، در طی بازی یکی آن دیگری را خواهد بلعید. کین به دنبال دشمنان دور زن می رود و به شکار آنها می پردازد، در حالی که راست چهره به چهره به مساف حریفانش می رود. اگر کین این مبارزه را ببرد، او به قاتل سایه ها تبدیل می شود، اما اگر راست برنده بیرون آید، سلاح تاریکی تمام وجود صاحبش را فرا می گیرد و وارد عمل می شود.

  • در چند ثانیه اول مبارزه، به دشمنانش Magic Damage منتقل می کند.
  • به ازای تمام ضرباتی که به دشمنانش وارد می کند، مقداری از Damage اعمال شده را به خود به عنوان Heal بر می گرداند.

 

QReaping Slash

کین به سمت جلو می رود، در پایان پرش خود به دشمنانش ضربه وارد می کند. هر دوی این جهش و ضربه وارد کردن، به دشمنان Physical Damage وارد می کند.

قرمز: این قدرت در مقابل تما دشمنان بر اساس حداکثر خون دشمنان به آنها Damage وارد می کند.

 

WBlade’s Reach

به سرعت در یک مسیر مستقیم ضربه ای وارد می کند و تمام دشمنان در این منطقه Damage می شوند.

آبی: پشت سر خودش شایه زنده ای رها می کند که به جای خود کین قدرت Blade’s Reach را انجام می دهد. که طول سلاح این سایه زنده بیشتر از حالت عادی کین می باشد.

قرمز: در انتهای قدرت استفاده شده، تمامی دشمنانی که در انتهای قدرت قرار دارند به هوا برتاب می شوند.

 

EShadow Step

کین برای لحظاتی سرعتش زیاد می شود و توانایی عبور از دیوار را به دست می آورد. زمانی  که وارد اولین دیوار می شود، مقداری از HP اش باز می گردد و دوره زمانی استفاده از Shadow Step به مقدار زیادی افزایش می یابد. در زمانی که کین در حال جدال با Champion های دشمن باشد از این افزایش بازه زمانی بهره ای نخواهد برد.

آبی: در هنگام فعال کردن Shadow Step، کین سرعت حرکت بیشتر و مقاومت در برابر کاهش سرعت به دست می آورد.

 

RUmbral Trespass

کین می تواند به وجود هر Champion که اخیرا در حال درگیری و نزاع بوده است را، به وجودش رخنه کند، با رخنه در وجود دشمنانش، غیر قابل هدف گیری می شود و  با فعال سازی دوباره این قدرت، می توانید این قابلیت را با اختیار خود پایان دهید. سپس با یک چرخش بی رحمانه از بدن هدفش خارج می شود و مقدار قابل توجهی Damage به حریفش منتقل می کند.

آبی: در این حالت می توانید این قدرت را از فاصله دور تری بر روی هدف خود استفاده کنید و Magic Damage که بعد از خروج از وجود دشمنش توسط سلاح شیطانی اش انجام می دهد را دوباره به کار می اندازد.

قرمز: بر اساس حداکثر میزان HP هدفش، Damage وارد می کند و در حین پایان یافتن مراحل این قدرت، خود کاراکتر را به ازای عددی مشخص Heal می کند.

 

بازی کردن به عنوان کین

کین یک کابوس غیر قابل اطمینان است که از بدن طعمه به عنوان یک وسیله نقلیه استفاده می کند. قدرت Ultimate این کاراکتر به اندازه کافی ترسناک است، اما زمانی که او تبدیل به موجوداتی دیگر می شود این قدرت حتی ترسناک تر هم می شود.

کین تنها Champion در سراسر بازی است که می تواند در میانه بازی کلاسش را تغییر بدهد. اگر champion های ضعیف تر و دور زن تیم مقابلش در حال پیشی گرفتن و برتری یافتن در بازی باشند، می تواند با تمرکز بر روی این کارکتر ها به مقابله به حریفانش بپردازد. اما اگر تیمش به یک تانک نیاز دارند، این کار بر عهده راست می باشد.

 

“من اسلحه ام، تو یک وسیله ای”

کین

 

 

نکات و برخی تکنیک ها:

  • کین و راست پسران گشنه ای هستند که شما با Gank کردن لاین ها و ضربه وارد کردن به کاراکتر های دشمن می توانید آنها را تغذیه کنید. طول کشیدن در تبدیل این کاراکتر به فرم بعدی اش به معنی عقب افتادن در میانه بازی است.

 

  • هر دو فرم تکامل یافته کین کارایی های منحصر به فرد خود را دارند. در حالی که سلاح تاریکی قدرت های ریز کنترلی جمعیتی (Telegraphed Crowd Control) و دسترسی محدودی به خطوط پشتی دشمن دارد. قاتل سایه ها توانایی دوام آوردن پایین تری در درگیری ها دارد و Crowd Control یا همان CC متوسط در مبارزه ها برخوردار است.

 

  • قدرت Umbral Trespass با بعضی از کاراکتر های با قدرت جابجایی وسیع و خاص، تعاملات خاصی دارد، یک Shen دشمن را می بینید که با استفده از Ultimate در حال رفتن به لاین پایین است ؟ به اندازه کافی به او نزدیک شوید و با او به لاین پایین بروید.

 

“دروغ  ذهن را تسکین می دهد، اینطور نیست ؟”

راست

 

شما در مورد این Champion جدید چه نظری دارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید