(Kim “Deft” Hyuk-Kyu (Edward Gaming – LPL

درآمد کل: 170.160.68 دلار

قدرت Deft در League of Legends تنها با میزان حساسیت بالای احساسات او قابل قیاس است. این مورد او را یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنان در دنیا بدل کرده و هیجان و انگیزه او در قبال بازی و تلاش او برای برد وی را به یکی قدر ترین رقبا تبدیل کرده است. به عنوان AD Carry تیم MVP blue در مسابقات فصل 2013، Deft از خود به میزانی تعهد نشان داد که توانست جایگاهی در تیم Samsung Galaxy Blue بدست آورد. تیمی که توانست قدرت خودش را در طی مسابقات مختلف و مسابقات قهرمانی جهان سال 2014 ثابت کند. هر دو تیم Samsung Blue و Samsung White توانستند به مسابقات جهانی راه بیابند و در نیمه نهایی به مصاف یکدیگر رفقتند. متاسفانه Deft نتوانست در سال مذبور، با شکست در مقابل Samsung White کاپ قهرمانی را به خانه ببرد.

گاهی اوقات بعد از باخت، Deft اجازه می داد تا احساساتش کنترل اوضاع در دست بگیرند و این موضوع باعث پیوند دوستی قدرتمندی بین او و AD Carry تیم Fnatic یعنی Rekkles بشود

کسی که بسیار خوب توانست حریفش Deft را با یک بغل  و صحبت های اگیزشی اش تسلی بدهد. Deft بوسیله مکانیک های قدرتمند و بسیار عالی اش سرشناس است و در سال 2014 جزو بازیکنان با بیشترین مقدار Damage خروجی شناخته می شود. جدایی او از Samsung Blue و همچنین مسابقات LCK کره ای و شاهد پیوستن او به LPL و قرار گیری او در تیم Edward Gaming یکی از بهترین تیم های حال حاضر چین که حتی با در اختیار داشتن Deft بهترهم شده، بودیم. با توجه به این نکته، این تیم توانست به مسابقات قهرمانی 2015 دنیا راه یابد و در یک گروه با تیم SK Telecom T1 قرار بگیردو به جایگاه حذفی برسد که در آنجا 3-0 در مقابل تیم ماهر و قدرتمند Fnatic که در لیست بازیکنانش دوست جدیدش Rekkles را به همراه داشت، شکست بخورد.

2 دیدگاه ها

  • با عرض سلام و وقت بخیر
   بله دوست عزیز این مسابقات قطعا پشتیبانی خواهند شد.
   در حال حاضرمسابقات Summer Split در حال برگزاری هست و تیم های G2 Esports و Fnatic در حال Qualify شدن برای مسابقات EU LCS هستند.
   در ماه اکتبر شاهد مسابقات LCS خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید