DrGreat

با توجه به اینکه کمتر از چهل و هشت ساعت دیگر آقای وحید کیمیاگر معروف به DrGreat ، نماینده ایران در رشته هارت استون به مصاف رقبای خود می رود، سوال اینجاست که چه کسانی با پرچمدار کشور جمهوری اسلامی ایران روبه رو خواهند شد؟

نماینده ایران در رشته Hearthstone بعد از گروه بندی انجام شده برای مسابقات WESG APAC در گروه B قرار گرفته است. ایران در این بخش بایستی با نماینده مناطق کره، ژاپن، مالزی و چین تایپه روبه رو شود. بازیهای این رشته از بیست و یکم دی ماه شروع می شود و بازیهای بخش گروهی در اولین روز این رویداد انجام خواهد شد. نماینده ایران بایستی در اولین روز برگزاری رویداد WESG APAC تمامی بازیهای خود را انجام دهد.

کیمیاگر در این رویداد با بازیکنان خیلی برجسته ای روبه رو نمی شود و صعودش به مرحله بعدی این رویداد غیر ممکن نیست. ولی با توجه به اینکه این دوره از مسابقات برای بازیکن ملی کشورمان اولین رویداد حضوری در میادین بین المللی محسوب می شود، کار آسانی هم نیست.

در بین بازیکنانی که در گروه B قرار دارند تنها بازیکنی که با وضعیت مشابه نسبت به DrGreat در این رویداد حضور دارد، نماینده کره است. King 물리왕 نیز یکی از افرادی است که برای اولین بار رویدادی بین المللی را در بیرون از کشور خود تجربه می کند و سابقه چندانی در مسابقات مهم جهانی ندارد.

دومین رقیبی که بعد از نماینده کره، در دو رویداد بین المللی دیده شده است، نماینده تایوان است. نماینده تایوان با نام مستعار UCCU شناخته می شود و در رویدادهای SEA Major 2017 – Thailand و HTC 2016 حضور داشته است. البته UCCU در این دو رویداد در مجموع پنج بازی را انجام داده است که فقط یک برد را در مقابل رقیب فیلیپینی خود معروف به Staz کسب کرده است. UCCU در مجموع پنج بازی فقط با کلاسهای Druid، Shaman و Warrior بازی کرده است.

نفر بعدی Posesi نماینده ژاپن است. این بازیکن در دو رویداد HTC 2017 مربوط به فصول بهار و زمستان حضور داشته است. Posesi نسبت به نماینده ایران بازیکن با تجربه تری به نظر می رسد، ولی در میادینی که حضور داشته است، برد خاصی را کسب نکرده است و از مجموع هشت بازی در دو رویداد متفاوت، فقط یک برد را در مقابل نماینده فیلیپین بدست آورده است.

آخرین و مهمترین بازیکن گروه B، نماینده مالزی است. این بازیکن در تیم M8 Gaming که یک سازمان مالزیایی برای بازیکنان رشته Hearthstone است، فعالیت می کند و در رویدادهای برخط(آنلاین) زیادی حضور داشته است. نام مستعار این بازیکن Porkmyping است و بیشترین فعالیت و برد خود را با کاراکترهای Paladin، Warrior و Druid کسب کرده است. این بازیکن در دوره های مختلفی از رویدادهای GosuCup حضور داشته است و تجربه حضور در رویداد Dew Hearthstone Challenge را نیز دارد.

با توجه به اطلاعاتی که از رقبای ایران در رشته هارت استون بدست آورده ایم، به نظر می رسد که نماینده ایران با بازیکنان فوق ستاره روبه رو نیست و بازیکنان گروه B همگی شانس درخشیدن در این رویداد را دارند و بایستی منتظر ماند و دید که کدام یک از این افراد می تواند به مرحله اصلی رویداد WESG راه یابد. کاروان هجده نفری تیم ملی ایران تا ساعاتی دیگر راهی مسابقات WESG APAC می شود و خود را برای روبه رو شدن با بهترینهای این رویداد که از نقاط مختلف آسیا و اقیانوسیه به دور هم جمع شده اند، آماده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید