یکی از مجموعه های اروپایی ورزشهای الکترونیک که به Epsilon معروف است شراکت خود را با یک باشگاه فوتبال معروف حاظر در لیگ قهرمانان در 26 اکتبر اعلام کرد.
در حال حاضر جزئیات این مشارکت محرمانه است , همچنین با بیانیه اولیه ای که توسط باشگاه توضیح داده شده است یکی از بازیکنهای این مجموعه به عنوان سفید در باشگاه طرف قرارداد فعالیت خواهد کرد . انتظار میروداین فرد Spencer ‘Gorilla’ Ealing یکی از بهترین بازیکنهای دنیا در رشته ی فیفا باشد .

 

Spencer ‘Gorilla’ Ealing

Epsilon eSport قبل از توسعه ی رشته های Counter Strike ، Heartstone و Gear of Wars از طریق Call of Duty به شهرت بین المللی رسیده بود .
بیانیه ی Epsilon eSport :

ما مفتخریم آغاز همکاری خود را با باشگاه تاریخی فوتبال حاظر در لیگ قهرمانان را اعلام کنیم . این همکاری خاص و نوآورانه در زمینه ورزشهای الکترونیک به وسیله یکی از بازیکنهای ما کسی که نقش نمایندگی این باشگاه را به عنوان سفیر بر عهده خواهد داشت بدست آمده .

 

هدف اصلی این همکاری جمع آوری دو جامعه خواهد بود : مجموعه ی Epsilon eSport و  باشگاه تاریخی فوتبال . ما یک پل بین ورزشهای الکترونیک  و زمین های ورزشی ساختیم و به منظور انجام آن ما و شریک جدیدمان مطالبی را به طور منظم در شبکه های اجتماعی منتشر خواهیم کرد.

 

ما هویت هردو یعنی شریک و سفیرمان را در 26 اکتبر اعلام خواهیم کرد. ما حضور این باشگاه را  را به عنوان عضو جدید خانواده اپسیلون خوش آمد میگوییم.
در تاریخ 26 اکتبر  Epsilon eSport هویت این باشگاه تاریخی فوتبال را اعلام خواهد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید