موتور گرافیکی بازیFrostbite  ویژگی ها و چهره های جدیدی از بخش career  فیفا 18 را سازماندهی و رونمایی میکند.

بخش career  فیفا 18 توسط Frosbite  پردازش شده است و بر روی پلتفرم های playstation 4  و x box   و pc   قابل اجرا است.تکنولوژی موجود در frostbite طرفداران را با معرفی قراردادها و مذاکرات انتقالی جذاب،کلیپ های خبری و متحرک سینمایی در منو،تمرین های دلخواه از قبل آماده شده،پوشش گزارشگر جدید در بخش career بازی فیفا 18 فرو برده است و همه ی این ویژگی ها باعث شده که بخشcareer عمیق تر و نزدیک تر به واقعیت تجربه شود.

مذاکرات جذاب انتقالی:

پروسه ی مذاکرات در خصوص انتقال یک بازیکن به طور کامل به سمتی کشیده شده که قرارداد های انتقالی جذاب و هیجان انگیز و مطابق با زمان واقعی پیش بروند.قطب جدید انتقال بازیکنان در منوی اصلی بخش career  به شما اجازه میدهد تا وضعیت بازیکنان مورد توجه و لیست شده را پیگیری کنید و از این سیستم جدید مذاکره و انتقال بهره برداری کنید.

با قدرت انتخاب جالبی که دارید میتوانید خودتان شخصا با باشگاه یا بازیکن مورد نظر مذاکره کنید. این مجموعه شامل مدیران و مسئولینی است که برای برقرار کردن قرارداد باید با آنها دست و پنجه نرم کنید. شما حتی میتوانید در صورت عدم تمایل در شرکت کردن در مصاحبات و مذاکرات،همکار و یا مشاور خود را به نمایندگی برای برقراری ارتباط و مذاکره بفرستید.

برای شروع مذاکره با یک بازیکن، به بخش transfer hub  رفته، بازیکن مورد نظر را از لیست خود انتخاب کرده و یک یشنهاد و درخواست برای او میفرستید. به محض وارد شدن به این مذاکرات، دو قدم تا به پایان رساندن و نتیجه گرفتن از مصاحبه وجود دارد:

  1. شخصا و در اتاق کار خودتان با سرمربی و یا نماینده باشگاه مد نظر دیدار کرده تا بودجه برای قرارداد خرید بازیکن را تنظیم کنید.با استفاده از قدرت تصمیم گیری ای که در اختیار شماست، میتوانید بودجه ی پیشنهادی را ارائه دهید،و حتی میتوانید درباره ی شرایط جزئی تر مثل شرط های فروش بازیکن بحث کنید. بعد از اینکه پیشنها تان را ارائه دادید، مکالمه ای را با مدیر باشگاه مقابل شروع میکنید و او ممکن است پیشنهاد شمارا قبول کند،رد کند، و یا مبلغی بالاتر را پیشنهاد دهد. طبق مذاکرات جدید مدیر باشگاه مقابل ممکن است جواب های مختلفی به شما بدهد تا بهترین قرارداد را برای باشگاه خود بدست بیاورد.
  2. به محض اینکه توافقی سر قیمت انتقالی به انجام برسد،شما میتوانید شخصا مذاکره ای رو در رو با بازیکن یا مدیر برنامه ی او داشته باشید.شما قادر خواهید بود نه تنها دستمزد بازیکن و طول قرارداد را مشخص کنید،بلکه میتوانید درباره نقش بازیکن در ترکیب تیم، شرایط رها کردن تیم،و درباره نحوه ی حضور بازیکن و یا سود علی الحساب به ازای هر گل یا clean sheet (گل نخوردن در طول بازی) مذاکراتی داشته باشید و این درحالتی است  که شما میتوانید پیشنهاد خود را برای بکار گرفتن بازیکن تنظیم کنید.

کلیپ های خبری متحرک درست شده توسطFrostbite

بعد از اینکه قرارداد به طور کامل با باشگاه و بازیکن با موفقیت به اتمام رسید،بازیکن به تیم شما منتقل میشود. در بخشcareer  بازی فیفا 18،همه ی قراردادهای باشگاه ها و بازیکنان،همانگونه که در دنیای فوتبال واقعی مهم هستند،به وسیله ی تکنولوژی جدیدی به صورت کلیپ متحرک در منوی اصلی بخش career  نمایش داده میشوند.

برای مثال،هنگامی که بازیکنی باشگاهش را عوض میکند، تصاویر متحرکی از ان آگهی نمایش داده میشود و اشکارسازی خواهد شد که شامل بیلبورد های تبلیغاتی،عکس هایی با هم تیمیان و یک کنفرانس مطبوعاتی نمایشی از مدیر باشگاه خواهد بود.

در ادامه ی قراردادهای انتقالی ممکن است شما تصویر های دیدنی و زیبایی ببینید هرگاه بازیکنتان بهترین بازیکن فصل شود،و یا تیم تان مقام یا جامی بگیرد.

تمرینات:

با رونمایی از 15  تمرین جدید در فیفا 18 ، تفاوت های ییشتری  مشاهده خواهید کرد وقتی که به سراغ تمرینات تیمی و پیشرفت های بازیکنان بروید. شما میتوانید از قبل تمرین هایی را آماده کنید و بازیکنان  یا گروه های خاصی را مقرر کنید که آن تمرین هارا انجام دهند.این قابلیت به شما اجازه میدهد تا استراتژی های پیشرفت بازیکنان جوان را بهبود ببخشید و یابرنامه ای بریزید تا بازیکنی را از مصدومیت خارج کنید.

تعویض های سریع:

برای اولین بار،شما میتوانید به راحتی حین بازی بدون نیاز به متوقف کردن آن تغییراتی اعمال کنید. این قابلیت توسط بخش جدید context-based subs امکان پذیر است.قبل از شروع بازی میتوانید از بخش مدیریت ترکیب تیم تعویض هایی را از قبل آماده کنید تا هنگام بازی سود ببرید و از حرف خود پیشی بگیرید.برای مثال میتوانید بعد از گل زدن یا بیرون رفتن توپ از زمین بدون نیاز به ترک بازی به ترکیب دلخواه برسید.

سبک تیم ها:

چیدمان جدید تیم ها برای اولین بار در بخشcareer فیفا18 به وجود آمده است.شما بعد از وارد شدن به این بخش،بلافاصله متوجه چند مورد از بهترین تاکتیک های تیم های معروف در گوشه تصویر میشوید.چند مورد از روش های معتبر بازیِ باشگاه های جهان را آماده پیش رویتان میبینید و بعد از انتخاب تیم جدید و تغییر تیم حریف  تغییری در شیوه ی دفاع و حمله تیم تان در career خود حس میکنید و گزارشی به توافق رسیده از انتخاب نوع و روش بازی تیم خواهید شنید.

فضا،اعتبار و صحات و تقسیم بندی محدوده های مکانی:

بر اساس فضای جذاب استادیوم در فیفا18، شما تفاوت های اساسی منطقه ای خواهید دید که بر اساس لیگی که در آن مدیریت میکنید(بازی میکنید)متفاوت هستند.

فضای منطقه ای با جزئیات کامل،تبلیغات های ثابت اطراف زمین،بنر های مخصوص استادیوم ها،تحرک جمع و ویژگی های دیگر باعث شدند که بازی ها در نقاط مختلف جهان متفاوت باشند.

برای مثال:در اسپانیا،آلمان و پرتغال،شما سرود دسته جمعی هواداران هنگام ضربه های آزاد رو خوهاید شنید.

در امریکای شمالی صدای داد و فریاد گزارشگر رو خواهیم داشت.سرود های جدیدی برای تیم های لا لیگا اسپانیا و MLS  (لیگ امریکا)وجود دارند.در منطقه ی امریکای لاتین شما صداای سوت غرش مانند تماشاچیان را خواهید شنید هنگامی که دروازه بان برای زدن ضربه دروازه حرکت میکند.هنگام بازی های مهم تر و بزرگتر مانند دربی ها و فینال ها و مسابقاات تیم های قَدَر فضای ورزشگاه مشتاقانه میشود و تجربه آن حس با شنیدن صدای غرش و خروشیدن تماشاگران واقعا بی نظیر است.

گزارش جدید در لا لیگا اسپانیا و MLS (لیگ امریکا)با عرضه ی جدید گزارش در لیگ برتر انگلیس به تجربه ی عمیق تر بازی کمک میکند.

نظر شما درباره ی بخش career فیفا ۱۸ چیست؟ آیا این بخش میتواند به فروش بهتر بازی کمک کند؟ آیا این بخش میتواند باعث برتری بازی  Fifa 2018 نسبت به Pes 2018 باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید