با وجود اینکه مسئولان تیم اعلام کرده بودند بدون تغییر می خواهند فصل جدید را آغاز کنند، چند روز پیش carry این تیم Swiftending راه خود را جدا کرد.

Swiftending بدون هیچ توضیحی از ترکیب تیم خارج شد و صریعا سازمان اعلام کرد که قرار است S**yBamboe به ترکیب تیم اضافه شود و در پست offlane برای تیم بازی کند.با این حساب 33 قرار است با یک تغییر پست، نقش carry را ایفا کند.

او در Twitter خود گفت:

” از موقعیت پیش آمده بسیار خوشحال هستم، اینکه برای HellRaisers و در کنار هم تیمی قدیمی ام 33  بازی کنم.به نظر میرسد با برگشتن به پست offlane قرار است خیلی به من خوش بگذرد. “

به عنوان بازیکنی که مدت زیادیست در میادین Dota2 فعالیت می کند، در گذشته برای تیم های زیادی بازی کرده است.به عنوان مثال برای EG در سال 2013 و تیم کره ای به نام Zephyr در سال 2014.همچنین دو سال گذشته را به همراه Saksa در تیم 4 Clover & Lepricon و یا به همراه Yapzur در تیم Mamas Boys گذرانده است.او در نهایت در تیم Kaipi با Bone7 هم تیمی شد، و آنجا بود که با 33 آشنا شد و اولین بازی را در کنار یکدیگر انجام دادند.در سال 2017 درست قبل از انتخابی S**yBamboe، TI7 به جنوب شرقی آسیا رفت و به تیم مالزیایی Geek Fam ملحق شد.متصفانه آن ها نتوانستند بلیط سیاتل را بدست بیاورند و این بازیکن هنلدی مجبور شد به خانه اش بازگردد.

هم تیمی های جدید او بازیکنانی هستند که توانستند در بخش خود حریفان را شکست دهند و به TI7 راه پیدا کنند.درست است که آنها در همان مرحله ی گروهی مسابقات به عنوان اولین تیم حذف شدند، ولی همین تجربه باعث می شود که آن ها فصل جدید را جدی تر از قبل آغاز کنند و برای راه یابی مجدد به The International از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

ترکیب تیم HellRaisers:

Israel Neta ‘33‘ Shapira
Greece Greg ‘Keyser‘ Kallianiotis
Netherlands Alaan ‘S**yBamboe‘ Faraj
Bosnia and Herzegovina Milan ‘MiLAN‘ Kozomara
Belarus (Alexei ‘j4‘ Lipai (captain

دیدگاهتان را بنویسید