Dota 2 یک بازی پر از تغییرات بوده است چه در گیم پلی چه در تغییرات تیم ها و بازیکنان آن اما چیزی که همیشه ثابت بوده است نام این بازی پر افتخار در صدر جدول بازی های آنلاین بوده است.بعضی از کمپانی ها و سازمان ها تیم های خود را تغییر میدهند و یا حداقل ترکیب تیم را به کلی عوض میکنند  وقتی تیم خوب عمل نمیکند اما این ها برای تیم LGD معنایی ندارد.

این تیم در پس از تشکیل در سال 2012 در تمامی مسابقات اینترنشنال شرکت کرده است و با همین نام و این اصالت این تیم چینی را نشان میدهد. حیثیت این تیم بخاطرافسانه هایی چون Zhang ‘xiao8’ Ning که می توان گفت بنیانگزار این تیم  بوده و Lei ‘MMY!’ Zhengrong است و باعث افتخار هواداران است که چنین بازیکنانی در تیمشان داشته اند.

حقیقت این است که تیم LGD در امسال زیاد وضعیت مناسبی نداشته است آنها نتوانستند در مسابقات انتخابی LAN شرکت کنند و همینطور از شرکت در مسابقات Boston Major  بازماندند. اما برای مسابقات TI7 آنها خود را از چاه در آوردند و توانستند با بدست آوردن آخرین جواز برای حضور در مسابقات TI7 در منطقه چین این را ثابت کنند که تیم LGD همیشه حرفی برای گفتن دارد.

آنها با حضور در مسابقات امسال پنجمین حضور پیاپی خودشان در مسابقات TI را رقم زدند. آنها همینطور قبل از TI7 در مسابقات Mars Dota 2 توانستند با غلبه بر تیم دیگر کمپانی خودشان یعنی LFY مقام اول مسابقات را بدست آورند و این می تواند شروغی برای کولاک آنها در مسابقات TI7 باشد.

آنها در سال های گذشته و در مسابقات TI مخصوصا با رهبری xiao8 توانستند نتایج مطلوبی را کسب کنند اما آیا امسال میتوانند بدون حضور این افسانه این کارسخت را انجام دهند ؟

با این حال اصلا برای برای این تیم مهم نیست با چه بازیکنانی به میدان نبرد میروند آنها همیشه برای دریافت جایزه TI حرفی برای گفتن داشته اند آنها در پنج TI شرکت کرده اند و دوبار جزو چهار تیم اول و یک بار جزو 6 تیم اول شده اند و اینها همه دلیلی بر این است که این تیم میتواند تهدیدی پنهان برای تیم های دیگر باشد.

این تیم در مسابقات سال پیش با حضور xiao8 و MMY و مید لینر قدرتمندشان Maybe در 2 بازی متوالی از تیم DC شکست خوردند ولی باید دید عملکرد این تیم در این مسابقات چگونه خواهد بود.

این تیم برای این مسابقات ترکیب جالبی دارد اول از همه Ren ‘old eLeVeN’ Yangwei که تا سال 2015 در تیم EHOME بازی میکرده اما حالا جزوی از این تیم است و Yao ‘Yao’ Zhengzheng یکی از بازیکنانی است که 5 سال است در این تیم مانده است و به ثبات رسیده است و میتوان گفت این بازیکن میتواند نظم قدرتمندی را درتیم اجرا کند.

یکی از بازیکنانی که واقعا نیاز به تعریف دارد Maybe مید لینر قدرتمند این تیم است در سال 2014 پس از اینکه xiao8 تیم را ترک کرد و به تیم Newbee پیوست این تیم Maybe  را جایگزین این بازیکن کرد.

او اولین طعم پیروزی اش را درمسابقات MDL چینی ها چشید و پس از آن هم با پیروزی درi-League توانست ثابت کند میتواند جزو بهترین ها باشد.

اگر بخواهیم به این تیم رتبه بدهیم میتوان گفت این تیم از بین 18 تیم شرکت کننده میتواند در بین 5 تیم اول باشد زیرا از معدود تیم هایی است که با ترکیب جدید قبل از TI7 توانسته موفقیت های زیادی را بدست آورد.

به امید موفقیت برای این تیم

 

دیدگاهتان را بنویسید