در ادامه ی مرحله ی مقدماتی PGL Open Bucharest، تیم Digital Chaos SA بدلیل تغییر در ترکیب خود از لیست تیم ها خط خورد.در عوض دو تیم SG e-sports و Infamous باید بر سر جایگاه آن ها با یکدیگر می جنگیدند.

تقریبا یک هفته ی پیش، تیم Digital Chaos SA دو بازیکن خود را از دست داد، و متاسفانه آن ها نتوانستند بازیکنان مناسبی را به عنوان جایگزین پیدا کنند.این قضیه باعث شد تا آن ها از تنها Minor که راه پیدا کرده بودند حذف شوند.از هم پاشیدن (Disband) این تیم حتمی است.

Infamous و SG e-sports از طرف سازمان PGL Open Bucharest دعوت شدند تا بازی را بصورت Bo5 برای جایگزینی در مسابقات برگزار کنند، که Infamous موفق شد با نتیجه 1 – 3 از سد حریف برزیلی اش بگذرد.

PGL Open Bucharest دو هفته ی دیگر آغاز خواهد شد و این دومین رویدادی است که Infamous قرار است در آن حضور پیدا کند.آن ها در DreamLeague S8 Major نیز شرکت خواهند کرد.روز گذشته خبر دعوت شدن Infamous به Galaxy Battles منتشر شد، و این به آن معنی است که این تیم حالا در سه رویداد فصل جدید حضور دارد، که دوتای آن را مسابقات Major تشکیل داده است.

مسیر تیم Infamous برای رسیدن به TI8 از تاریخ 19 اکتبر در بوخارست، جایی که هشت تیم برای بدست آوردن 300.000 دلار و 300 امتیاز تلاش می کنند، آغاز خواهد شد.این رویداد در چهار روز برگزار می شود و مرحله ی گروهی آن بصورت تک حذفی است.EG و LGD بصورت مستقیم دعوت شدند و تیم های Secret ،Imortals ،VG j.Thunder ،Mineski ،Navi و Infamous از شش منطقه ی مختلف، موفق شدند به این مسابقات راه پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید