paiN Gaming
مرحله انتخابی مسابقات TI8 چند روزی است که شروع شده است و تیم‌ها مناطق مختلف جهان در حال تلاش برای کسب جواز حضور در مهمترین رویداد بین‌المللی eSports هستند.

بخش انتخابی مسابقات The International با حواشی زیادی همراه بود. مهمترین آن‌ها استفاده از اسکریپت توسط بازیکن تیم Thunder Predator و حذف آن‌ها بود. این تیم توانسته بود با برد در مقابل تیم‌های paiN Gaming و SG e-sports راهی فینال مرحله انتخابی بخش آمریکای جنوبی شود که بعد از انتشار مدارک مربوط به استفاده از اسکریپت برای هیروهای Meepo و Huskar توسط Atun، این تیم رد صلاحیت و از دور مسابقات حذف شد.

البته این تنها مشکل بخش آمریکای جنوبی نبود و ما شاهد DDOS شدن بازی‌ها در این منطقه نیز بودیم.

بعد از مشکلات پیش آمده در این منطقه و حذف این تیم، مسابقات با روندی جدید و بازگرداندن تیم‌های حذف شده به مرحله نیمه نهایی، پیگیری شده که تیم paiN Gaming در یک فینال جذاب، توانست با نتیجه 3-2 تنها سهمیه منطقه را از آن خود کند و راهی مسابقات TI8 شود.

تا این لحظه تیم‌های Fnatic، Team Serenity، Invictus Gaming و Team Winstrike توانسته‌اند از بخش انتخابی مسابقات راهی مرحله اصلی شوند.

بخش انتخابی مسابقات تا پایان هفته ادامه دارد و مناطق جنوب شرق آسیا، اروپا و آمریکای شمالی در حال پیگیری است. با توجه به اینکه فرمت مسابقات امسال شامل هجده تیم می‌شود، پنج تیم دیگر بایستی به جمع تیم‌های راه یافته اضافه شود. سه تیم از آمریکای شمالی، یک تیم از اروپا و یک تیم از جنوب شرق آسیا.

دیدگاهتان را بنویسید