هیچ زمانی برای استراحت وجود ندارد، بخش دوم ماه اکتبر را رویدادهای حرفه ای فصل جدید فرا گرفته است.

تیم های Secret ،Navi و Mineski در حال حاضر برای اولین Minor فصل season, SL i-League Invitational S3 در اوکراین هستند، آن ها هفته آینده به بوخارست پایتخت رومانی می روند تا در دومین Minor یعنی  PGL Open Bucharest حظور پیدا کنند.

تیم های Navi و Secret هر دو Starladder را در یک گروه شروع کردند، اما در گروه بندی PGL Open Bucharest در دو گروه مختلف قرار گرفته اند.مرحله ی گروهی PGL Open Bucharest بصورت تک حذفی و Bo3 برگزار می شود، و دو تیم برتر هر گروه به Playoff راه پیدا می کنند.در اینجا بازی ها بصورت تک حذفی و Bo3 انجام می شود، حتی در فینال اصلی.

 

PGL Open Bucharest بین روزهای 19 و 22 اکتبر، در بوخارست و پشت درهای بسته آغاز می شود.تیم هایی که در اولین تورنمنت فصل خود حظور دارند عبارتند از: EG ،LGD ،VG jThunder ،Infamous و Immortals.

زمانبندی PGL Open Bucharest – Minor:

19 اکتبر:

پیش نمایش

LGD Gaming vs Infamous

Team Secret vs Immortals

مشخص شدن تیم های برتر گروه A

20 اکتبر:

پیش نمایش

Evil Geniuses vs VG.J Thunder

Na’Vi vs Mineski

مشخص شدن تیم های برتر گروه B

21 اکتبر:

پیش نمایش

بازی حذفی گروه A

بازی حذفی گروه B

بازی تعیین کننده گروه A

بازی تعیین کننده گروه B

22 اکتبر:

پیش نمایش

نیمه نهایی شماره یک

نیمه نهایی شماره دو

فینال اصلی

فینال اصلی درست یک ساعت پس از پایان آخرین بازی نیمه نهایی شروع خواهد شد.

بنظر میرسد بازیکنان حرفه ای و طرفدارانشان زمانبندی فشرده ای را در پیش دارند.نه تنها دو Minor فقط دو روز با یکدیگر اختلاف دارند، بلکه سه روز پس پایان PGL، اولین Major سال شروع خواهد شد.تیم های Secret و EG از بوخارست به هامبورگ سفر خواهند کرد تا در ESL One Major شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید