یکی از مسن ترین و در این حال پرافتخارترین بازیکنان در عرصه ی Dota2، قهرمان The International 2015 یعنی Clinton ‘Fear’ Loomis به دنیا حرفه ای بازگشت.

((پیرمرد)) لقبی که مردم با تمام احترام به او داده اند، از همان روزهای اولیه Dota همیشه نقش مهمی را در این بازی داشت.در سال 2006 زمانی که همه ی تیم ها بدون اسپانسر بودند، Fear اولین تیم با اسپانسر را به همراه Merlini و Demon تشکیل داد.Fear بالای ده سال سابقه دارد، وی در این سال ها توانست به تمامی افتخاراتی که یک بازیکن میتواند به دست بیاورد، برسد.از جمله The International 2015 که آخرین حظور او تا به امروز بود.

Fear تقریبا تمام دوران بازی خود را در EG گذزاند.او در سال 2011 به تیم The Boys پیوست و پس از آسیب از ناحیه مچ دست در سال 2014 مجددا به EG بازگشت و توانست در پست Carry قهرمان TI5 شود.او پس از خارج شدن از تیم و ترکیب EG به سمت مربیگری این تیم رسید و فعالیت خود را در این زمینه ادامه داد.او در سال گذشته کمک های زیادی به تیمش کرد و نقش بسیار مهمی را در رسیدن EG به TI7 ایفا کرد.حال او 29 ساله شده است و با بازگشتش به میادین قرار است در پست ساپورت بازی و تیمش را هدایت کند.

تمامی دست اندر کاران EG از شنیدن این تصمیم خوشحال هستند و بازگشت دوباره ی Fear به ترکیب تیم را حرکتی بزرگ برای رسیدن به موفقیت می بینند.

ترکیب نهایی EG به ترتیب از پست 1 تا 5:

Canada Artour ‘Arteezy‘ Babaev
Pakistan  Sumail ‘SumaiL‘ Syed Hassan
United States Saahil ‘Universe‘ Arora
Denmark Andreas ‘Cr1t-‘ Nielsen
United States Clinton ‘Fear‘ Loomis

دیدگاهتان را بنویسید