تیم Secret از تیم هایی است که از بدو آمدن به دوره مسابقات حرفه ای همیشه حرفی برای گفتن داشته است. حتی هنگامی که در سال 2014  که تیم تازه تشکیل شده بود بسیار خوب عمل کرد و همه تیم ها را شکست داد و تنها تیمی که توانست جلوی این تیم را بگیرد VG بود. تیم Secret توانست در این مسابقات 23 تیم مختلف را بدون شکست و پشت سر هم در هم کوبد اما توسط تیم VG متوقف شد و نتوانست مقام خاصی را بدست آورد.

تنها فردی که از اول در تیم Secret بوده و میتوان گفت که پایه گزار تیم بوده Clement ‘Puppey’ Ivanov است این بازیکن یکی از بزرگترین لیدر های جهان است و کسی در توانایی اش شکی ندارد.

ولی یک حرکتی که بسیار ناپسند بود از این بازیکن حرفه ای رخ داد و آن کوبیدن هدست به مانیتور بود و همینطور این حرکت باعث سوژه شدن او در فضای های اجتماعی بود.

بهترین راهی که میتوان ترکیب این تیم را تعریف کرد به این گونه است 5 بازیکن با 5 ملیت مختلف.

Zheng ‘MidOne’ Yeik Nai از مالزی ( تیم قبلی :Fnatic  )

Pyo ‘MP’ No-a از کره جنوبی ( تیم قبلی :MVP Phonenix  )

Puppey از کشور استونی

Yazied ‘YapzOr’ Jaradat از کشور اردن ( تیم قبلی :Escape Gaming )

Maurice ‘Khezu’ Gutmann از کشور آلمان ( تیم قلی : Escape Gaming )

این بازیکنان شاید بازیکنانی حرفه ای در صنعت Dota 2 نبوده باشند ولی زیر نظر Puppey و با آموزش ها و رهبری او توانستند به این مسابقات راه یابند و خود را به همه ثابت کنند.

تقریبا میتوان گفت تیم Secret در سال های 2016 و 2017 بد بوده و خوب عمل نکرده است. این تیم نتوانسته نتایج مطلوب خودش را بدست آورد و میتوان گفت بزرگترین موفقیت این تیم در سال های اخیر پیروزی در مسابقات ROG Masters 2016 بوده که در کوالا لامپور برگذار شده بود. حتی در این مسابقه هم تیم های قدری شرکت نکرده بودند و نمیتوان گفت پیروزی در این مسابقات کار سختی بوده است.

از دیگر موفقیت های این تیم می توان به جواز حضور در TI7 اشاره کرد این تیم در مسابقات انتخابی در روز اول خوب عمل نکرد اما در دو روز بعد توانست با شکست تمام تیم ها بلیط طلایی ورود به TI7 را بدست آورد.

این تیم همچنین در هفته گذشته در مسابقات Dream League 7 شرکت کرد اما از تیم Planet Odd باخت و نتوانست پیروز از میدان نبرد خارج شود.

یکی از بازیکنانی که توجه زیادی بروی آن است MidOne است این بازیکن دومین بازیکنی است که به 10K mmr رسیده است و این افتخار بزرگی است اما این دلیلی بر این نمیشود که تیم Secret باید مقامی در مسابقات بیاورد زیرا تیم پنج نفره است و هر پنج نفر باید در تیم تاثیر گذار باشند.

اگر بخواهیم به این تیم رتبه بدهیم میتوان این تیم در بین 8 تیم اول قرار بدهیم.

اگراین تیم میتوانست قبل از مسابقات TI7 نتیجه ی مطلوب تری بدست آورد شاید میتوانستیم این تیم را بین 5 تیم اول قرار بدهیم ولی در حال حاضر Secret جایگاهی بهتر از این ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید