قهرمان چهار دوره از مسابقات Major حالا به دنبال کسب موفقیت در سیاتل آمریکا است.

در کنار تیم EG تیم OG شاید تنها تیمی باشد که با پیروزی تورنمنت ها در هر موقعیتی کسی را شگفت زده نکرده است و این بدین دلیل است که قدرت این تیم و گروه دوستانه پنج نفره به همگان ثابت شده است و نیازی به تکرار دوباره نیست.

کمتر کسی فکر میکرد این تیم پس از مسابقات TI6 آینده خوبی داشته باشد زیرا Andreas ‘Cri1t’ Nielsen از این تیم جدا شد و به EG پیوست. همینطور David ‘Moonmeader’ Tan هم به تیم DC رفت و مهم ترین تغییر این تیم جدا شدن Amer ‘Miracle-‘ Al-Barkawi بود بازیکنی که میتوان به جرئت گفت که از بهترین مید لینر های جهان است. تمام این بازیکنانی که از تیم جدا شدند در موفقیت های تیم در سال های 2015 و 2016 نقش داشتند و میتوان گفت دلیل جدایی آنها از تیم به دلیل عملکرد ضعیف آنها در TI6 بود آنها در آن زمان از تیم TnC باختند و از دور مسابقات خارج شدند.

اما این بازیکنان Johan ‘N0tail’ Sundstein و Tal ‘Fly’ Aizik که از قدیمی ها و با تجربه های Dota 2 بودند در این تیم ماندند.

بعد از به پایان رسیدن مسابقات TI6 بازیکن آفلین سوئدی افسانه ای و معروف یعنی Gustav ‘s4’ Magnusson به تیم OG پیوست و همینطور Jesse ‘Jerax’ Vainikka هم که بازیکنی ساپورت بود به این تیم آمد و پس از اینها Anathan ‘Ana’ Pham یکی از بازیکنان با استعداد جوان در نقش مید لینر به این تیم پیوست و این تیم دوباره جانی تازه برای برگشت به مسابقات گرفت.

این روز ها تیم OG یکی از تیم های موفق Dota 2 است اگر شما قسمت سوم True Sight را دیده باشید متوجه میشوید این تیم اراده ی استوار دارد و هرگز ناامید نمیشود حتی هنگامی که آنها در فینال مسابقات Kiev Major 2 بر 1 عقب بودند باز هم نا امید نشدند و توانستند حریف خود را 3 بر 2 شکست دهند و قهرمان این سری مسابقات شوند.

تیم OG امسال افتخارات زیادی را بدست آورد آنها در سه مسابقه LAN مقام های چهارم پنجم و هفتم را بدست آوردند و در دو مسابقه Kiev Major  و Boston Major اول شدند.

آنها نسبت به سال گذشته از نظر درآمد و حیثیت بدست آمده موفق تر بوده اند و همه ی اینها دلیلی بر این است که آنها شایسته ی دعوت مستقیم به TI7 هستند.

یکی از بازیکنان این تیم که توجه زیادی باید به آن داشت Jerax است این بازیکن از بازیکنانی است که در بازی همیشه حواسش به کل بازی بوده است و همیشه چشمانی بر کری و یا مید لینر تیم خود دارد این بازیکن در بازی کردن هیرو هایی مانند Earth Spirit و Rubick و Tusk توانایی بسیار بالایی دارد و این را قبل از مسابقات TI7 به همه ثابت کرده است.

اگر بخواهیم به این تیم نمره بدهیم قطعا این تیم در بین 3 تیم برتر این مسابقات است دلیلش هم پیروزی مسابقات و تورنمنت های زیادی پیش از TI7 است و میتوان گفت این تیم از شانس های بالای قهرمانی در TI7 است.

 

دیدگاهتان را بنویسید