Dota pit 6

فصل جدید مسابقات Dota PIT در راه است. این رویداد مخصوص بازیکنان Dota 2 می باشد و هر سال با حضور تیمهای خوبی برگزار می شود.

مسابقات Dota PIT امسال در رده Minor دسته بندی می شود و 300 امتیاز را برای سه تیم برتر این مسابقه به همراه دارد. این مسابقات 300.000 دلار جایزه دارد و مرحله نهایی (LAN) آن با هشت تیم برتر مسابقات برگزار می شود. دو فینالیست The International 2017 برای شرکت در این مسابقات به صورت مستقیم دعوت شده اند و این سومین رویدادیست که دو تیم Liquid و Newbee به صورت مستقیم به آن دعوت شده اند. این دو تیم در مسابقات SL i-League Invitational Season 3 و ESL One Hamburg نیز حضور پیدا خواهند کرد.

این مسابقات که مرحله LAN آن دوم الی پنچم نوامبر می باشد. محل برگزاری مسابقات نیز هتل Meridian Lav در کشور کرواسی است و این رویداد بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقات می توانند از طریق این لینک در بخش اروپا و برای حضور در بخش آمریکا می توانند از طریق این لینک اقدام کنند و شانس خود را برای راه یابی به یکی از مهمترین مسابقات Minor این فصل امتحان کنند.

زمانبندی مرحله آنلاین:

  • 25-27 سپتامبر: CIS و جنوب شرق آسیا
  • 28-30 سپتامبر: اروپا، شمال آمریکا و چین
  • 1-3 اکتبر: جنوب آمریکا

بخش آنلاین مسابقات از طریق سایت FACEIT.com برگزار می شود و شما بایستی برای استفاده از این سایت و شرکت در مسابقات Dota 2 تیم و بازیکنان خود را در این سایت ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید