روز اول مرحله ی گروهی بازهم با صدرنشینی LGD در گروه A به پایان رسید.یک روز خوب برای کل سازمان,به این دلیل که دیگر تیم آن ها LFY نیز در گروه B بدون باخت در رده ی اول است.

چهار تیم برتر این روز گروه یعنی LGD, Liquid,TNC و EG همونطور که ازشون انتظار می رفت پیش رفتند و نمایش قابل قبولی رو از خودشون نشان دادند.باقی تیم ها مثل Infamous نیز کم و بیش تلاش خود را کردند,ولی تنها Fnatic بود که از مجعوع سه بازی BO2 یعنی مجموعا شش بازی حتی یک پبروزی هم بدست نیاورد.

مرحله ی گروهی TI7 روز اول: گروه A

سازمان معروف چینی LGD نشون داده که میتونه کاملا متقاعد کننده باشه.در همین روز اول که شاهد درخشش آن ها بودیم و همچنین ماه قبل و قهرمانی آن ها در Mars Dota 2 League 2017.همونطور که انتظار میره دقت در تیم فایت های جذاب این تیم و همچینین تمرکز در انتخاب هیرو باعث این موفقیت بوده است.آن ها توانستند تیم Fnatic رو در دو بازی در هم بشکنند.

یکی از تیم های روسی این گروه یعنی Empire شروع نسبتا غم انگیزی رو داشت,به این خاطر که بازیکن Carry خودش Chappie رو همراه خودش نداشت.حتما در جریان هستید که پاسپورت او در سفارتخانه به مشکلاتی برخورده است و قادر به همراهی تیمش در این مسابقات نمی باشد.در این بین اون ها carry روس دیگری که به تازگی به بازیکن آزاد تبدیل شده بود یعنی Resolut1on رو در اختیار گرفتند.در بازی اول این تیم که مقابل Secret بود,با وجود بازیکن جایگزین و بعد از یک ساعت بازی پراسترس توانستند برنده ی بازی اول باشند.این قضیه به آن ها کمک کرد تا بتوانند بازی دوم را با اعتماد به نفس بالاتری آغاز کنند.اما این تیم secret بود که خودش رو در خطر میدید و توانست با gang های خوبی که در طول بازی انجام داد,بازی دوم را به نفع خود و در مجموع دو بازی, مساوی را بدست بی اورد.بعد از این بازی آن ها دو بازی را به LGD واگذار کردند و به بازی با Infamous رسیدند.بازی اول مقابل Infamous با درخشش Resolut1on در نقش هیرو weaver باعث برد شد،ولی در بازی دوم این Infamous بود که پیروز شد و در نتیجه تیم Empire با این مساوی،دومین مساوی خود را کسب کرد.

تیم Infamous قبل از این با برد یکی از دو بازی مقابل secret ثابت کرده بود که آنقدرها هم ضعیف نیست.
تیم EG هم نمایش متزللی رو از خودش نشون داد،و برخلاف تلاش زیادی که داشت به سه مساوی مقابل Liquid,Ig.v و TNC دست یافت و بدون برد به کار خودش در روز اول پایان داد.

پیروزی در برابر تیم قدرتمند EG اولین برد تیم TNC در روز اول بود،که البته بازخورد خوبی رو هم در بین طرفداراشون در دنیا داشت.آن ها بازی اول را واگذار کردند ولی در بازی دوم  درخشش Raven با هیرو phantom Assassian و همچنین kuku با هیرو tinker باعث شد تا این غول آمریکایی را در هم بشکنند.

و اما تیم Liquid با درخشش Miracle که دور از انتظار هم نبود،پس از برد در بازی اول مقابل تیم Ig.v در بازی دوم مقداری جریان بازی از دستش خارج شد،ولی باز این Miracle بود که با هیرو تخصصی خود Invoker به تنهایی بازی را برای تیمش گرفت و اجازه مساوی کردن را به تیم حریف نداد،و در نهایت با نتیجه ی ۲-۰ بازی اول خود را به پایان رساند.
پس از بازی با Ig.v در بازی بعدی خود از سد Fnatic نیز به راحتی گذشت و با EG هم مساوی کرد،تا کار خود را در روز اول با دو برد و یک مساوی به پایان برساند.

تیم Fnatic نیاز دارد تا بازی های خودش را در روزهای اینده پیروز شود تا جبرانی باشد بر سه بر بازی بدون برد ان ها در روز اول.به نظر شما Fnatic قادر به انجام چنین کاری هست ؟ آیا می تواند خود را از حذف شدن نجات دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید