رویداد The Allstar Weekend Manila بین روزهای 13 و 15 اکتبر با حضور شخصیت های محبوبی همچون Chuan ،SirActionSlacks ،Merlini و TobiWan برگزار خواهد شد.

این رویداد قرار است در دومین آخرهفته ی ماه اکتبر و در قلب شهر مانیلا برگزار شود.شایان بذکر است که حضور شخصیت های معروف Dota از قبیل Chuan ،Merlini ،SirActionSlacks ،TobiWan و PindaPanda جذابیت این رویداد را دوچندان کرده است.

با توجه به سیستم جدید برگزاری مسابقات Dota2، برنامه ی آخرهفته با Starladder i-League S3 تداخل دارد، ولی از آنجایی که تیم های VP ،Optic ،Tnc و ig.Vitality در آن حضور ندارند، این تیم ها میتوانند با احترام به منطقه ی خود با خیال راحت در مسابقات شرکت کنند و به مبارزه با یکدیگر بپردازند.این تورنمنت از الگو متفاوتی نسبت به روش سنتی مسابقات پیروی می کند، رویداد آخرهفته فقط بازی Dota بین تیم های بزرگ از مناطق مختلف نیست.در اینجا با حضور چهار تیم فیلیپینی برای مسابقات تک به تک، تفاوت چشمگیری را نسبت به تورنمنت های Major شاهد هستیم.علاوه براین رقابت کلامی بین شرکت کنندگان مشتاق، که در این رویداد حضور دارند برگزار خواهد شد.

حال با وجود سورپرایزهای بیشتر که قرار است در طول تورنمنت رخ دهد، آیا حاضر هستید بجای Starladder به تماشای Allstar Weekend Manila بنشینید؟

دیدگاهتان را بنویسید