مرحله ی مقدماتی ROG Masters 2017 EMEA LAN به پایان رسید، و تیم های برجسته باید فینال مسابقات را بصورت Lan برگزار کنند.

تقریبا چند هفته ی پیش بود که تیم Kinguin جایگاه خود را در ROG Masters EMEA به عنوان اولین مسابقات Lan در سال جدید بدست آورد.با وجود سختی ها و فشردگی مسائل در سال جدید، این ترکیب لهستانی موفق شد تا جای خود را در بین بهترین تیم های منطقه باز کند.هفت تیم دیگر با آن ها ترکیب خواهند شد، و یک تورنمنت منطقه ای جذاب را شکل خواهند داد.

تیم های Team Empire ،Vega Squadron ،Double Dimension نمایندگان نام آشنا از منطقه ی روسیه هستند.یکی از شرکت کنندگان TI7 یعنی تیم Hellraisers، با حضورش در ROG Masters نشان دادند که ناکامی در سیاتل را پشت سر گذاشته اند و می خواهند رو به جلو حرکت کنند.و اما سه تیم Tuho ،Penta و SFT-e شرایط بحرانی را پشت سر گذاشتند و در موج دوم مرحله ی مقدماتی، به مسابقات راه پیدا کردند.

مرحله ی Lan این رویداد در دو روز 12 و 13 اکتبر بصورت تک حذفی و Bo3 برگزار خواهد شد.در این رویداد جایزه ای وجود ندارد و تیم ها برای دو جایگاه در Phase 4 Grand Finals که در روزهای پایانی سال میلادی برگزار می شود، به رقابت خواهند پرداخت.

ROG Masters 2017 Phase 4: Grand Finals

شش تیم شرکت کننده (دو تیم از منطقه APAC، دو تیم از EMEA، یک تیم از آمریکا، یک تیم از چین) بر سر 235.000 دلار با یکدیگر مبارزه می کنند.این مسابقات بین روز های 7 و 10 دسامبر در کوالالامپور، کشور مالزی برگزار خواهد شد.

ROG Masters 2016

در نوامبر سال 2016، تیم Secret موفق شد با پیروزی 0 – 3 در برابر Execraction، دومین قهرمانی خود در این مسابقات را بدست بی آورد.آن زمان دقیقا آغاز کار Khezu در تیم بود و با وجود موفقیت در ترکیبشان، توانستند جایزه ی 71.000 دلاری را با خود به خانه ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید