شرکت NiP به دلیل نتیجه نگرفتن و حظور نداشتن تیم NiP در عرصه حرفه ای, تیم دوتا 2 خودرا از زیر مجموعه های شرکت  NiP حذف کرد.

شرکت سوئدی NiP بعد از یک سال حظور نداشتن در رشته دوتا 2 تصمیم گرفت دوباره با یک تیم دوتا 2 قرارداد ببندد , این شرکت به سراغ تیم Escape Gaming و Adrian “Era” Kryeziu که در سال 2015 از تیم NiP دوتا2 استعفا داده بود رفت و تیم Escape Gaming با کمال میل دعوت همکاری را قبول میکند.

در ان زمان تیم Escape Gaming جایگاه بالایی بین تیم های اروپایی داشت , پشت سر گذاشتن مرحله ی Wild Card در International 6 و رسیدن به مرحله ی حذفی در نهایت بدست اوردن مقام 13-16 بخشی از موفقیت های این تیم بود ولی بعد از شکست خوردن در مرحله ی مقدماتی Boston Major بازیکن رول 3 این تیم Maurice “KheZu” Gutmann به تیم Secret پیوست و چند هفته بعد بازیکن رول 4 این تیم  Yazied “YapzOr” Jaradat این تیم را برای تاسیس تیم خود B)ears ترک کرد و در حالی که فقط 2 بازیکن در تیم Escape Gaming باقی مانده بودند به شرکت NiP پیوستند.

شرکت NiP امسال تمایلی به تشکیل تیم دوتا ندارد و سعی دارد تا تمرکز بیشتری بر روی تیم های OverWatch , League of Legends و Cs:Go خود بزارد.

هنوز نا معلوم است که ایا  بازیکنان این تیم زیره یک پرچم جدید بازی میکنند یا قبل از International جدا میشوند.

ترکیب تیم NiP قبل از منحل شدن:

 

Adrian”Era” Kryeziu

Micke “miCKe” Nguyen

Aydin “iNsania” Sarkohi

Kalle “Trixi” Saarinen

Kai “H4nn1“Hanbückers

ایا بازیکنان این تیم درکنار هم باقی میمانند ؟

دیدگاهتان را بنویسید