روز گذشته کمپانی های Dota Cinema و Moonduck Studios خبر از برگزاری مسابقات Lan در سال 2018 را دادند.طبق اخبار بدست رسیده آن ها در صدد هستند که Captain Draft 4.0 را به عنوان یک Minor برگزار کنند.

با صحبت های انجام شده انتظار می رود که در روزهای آغازین سال 2018 یعنی 4 تا 7 ژانویه، Captain Draft 4.0 در واشینگتون برگزار شود.بنظر می رسد که این سبک غیررسمی قرار است به عنوان یک Minor در فصل جدید به مسابقات اضافه شود.برگزار شدن این تورنمنت به عنوان یک Minor یعنی اینکه جایزه ی درنظر گرفته ۳۰۰.۰۰۰ دلار است، و این درست سه برابر سال گذشته می باشد.

در سال گذشته تیم EG توانست با برتری قاطعانه ۱-۳ در برابر تیم Vega مقام اول را کسب و ۴۳.۴۵۵ دلار جایزه ی در نظر گرفته شده برای تیم اول را از آن خود کند.

این Mode که در بین بازیکنان از محبوبیت خاصی برخوردار است، تعداد کاراکتر های کمتری را پوشش می دهد، و شما فقط ۲۷ کاراکتر می بینید که بصورت اتفاقی (Random) در دسترس شما قرار خواهند گرفت.هر کاپیتان ابتدا ۳کاراکتر را Ban و سپس ۵ کاراکتر را Pick می کند.این ۲۷ کاراکتر متشکل از:۷agil ,۷str و ۷intel می باشند.

اطلاعات تکمیلی در مورد مکان، مرحله ی مقدماتی و تعداد تیم های شرکت کننده (و حتی تیم هایی که مستقیما دعوت خواهند شد) را بزودی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید