تیم HappyFeet با پیروزی ۰ – ۳ در فینال اصلی مقابل Clutch Gamers، موفق شد جایگاه خودش را در ESL One Hamburg از منطقه ی جنوب شرقی آسیا بدست بیاورد.

پس از دعوت شدن قهرمان و نایب قهرمان TI7 یعنی Liquid و Newbee، شش تیم دیگر از شش منطقه ی مختلف می بایستی به مصاف یکدیگر می رفتند تا برسره جایگاه های باقیمانده به نبرد بپردازند.تقریبا سه روز پیش Keen Gaming توانست با غلبه بر حریفان سرسخت، جایگاه منطقه ی چین را از آن خود کند.و اما امروز ترکیب فلیپینی تیم HapppyFeet تعداد جایگاه های باقیمانده در مرحله ی اصلی را به عدد چهار رساند.

تیم HappyFeet به عنوان تیم ردیف دوم به مسابقات دعوت شد و به همراه سه تیم XctN،Fnatic و TNC بازی های خود را از راند دو آغاز کردند.لازم بذکر است که تیم Mineski یکی از شانس های قهرمانی منطقه، در همان راند دوم از مسابقات حذف شد.

تیم HappyFeet در مسیر پیش رویش WG.Unity را از میان برداشت، Fire Dragon را نابود کرد و نهایتا در فینال مسابقات موفق شد مقابل تیم قدرتمند این دوره یعنی Clutch Gamers پیروز شود.

همانطور که مستحضر هستید مرحله ی اصلی ESL One Hamburg در بین روز های 29-28 اکتبر سال جاری برگزار خواهد شد.هشت تیم برسر یک میلیون دلار و همچنین کسب امتیاز برای راهیابی به TI8 به نبرد هم خواهند رفت.

ترکیب تیم HappyFeet:

Philippines Rafael “Rapy” Sicat Palo
Philippines Benhur “Benhur” Lawis
Philippines Jayjay “Yaj” Garan
Philippines Julius “Julz” De Leon
Philippines Jessie Cristy “JessieVash” Cuyco

 

دیدگاهتان را بنویسید