SG e-Sport، یکی از بهترین تیم های برزیلی درست قبل از شروع فصل جدید تمامی بازیکنانش را از ترکیب خارج کرد.

SG e-Sport یک سازمان برزیلی در رشته ی Dota2 است که همه آن را از تیمی به اسم  Kingao+4 می شناسند.این تیم با اولین حظورش در مسابقات بین الملی توانست مقام پنجم تا هشتم World Electronic Sports Games 2016 را بدست بیاورد و به نحوی توجه ها را به سمت خود جلب کند.

در ماه مارچ 2017 تیم SG e-Sport با حظورش در مرحله ی راهیابی Kiev Major تاریخ ساز شد.این اولین باری بود که یک تیم برزیلی به مسابقاتی با اسپانسرینگ Valve راه پیدا می کند.نمایش عالی آن ها در بخش آمریکای جنوبی باعث شد تا به Kiev Major راه پیدا کنند.

Kiev Major اولین مسابقاتی بود که مرحله ی گروهی جداگانه به آمریکای جنوبی اختصاص داد.این تیم که تا آن موقع اسم و رسمی نداشت، در تلاش بود تا بین تیم هایی مانند Infamous و Not Today جایی برای خود باز کند.بر خلاف انتظارات SG e-Sport توانست رکورد 1-8 را در مرحله ی گروهی بدست بیاورد و همه را شگفت زده کند.

در نهایت این تیم توانست به هشت تیم نهایی Kive Major برسد، جایی که بسیاری از تیم ها مانند Secret و Thunderbirds توان رسیدن به آن را نداشتند.

پس از Kive Major مسئولان SG e-Sport تلاش های بسیاری برای حفظ ترکیب تیم انجام دادند، ولی این تلاش ها پس از ناکامی برای رسیدن به The International کمرنگ و کمرنگتر شد.

پیام مدیر سازمان:

امروز اعلام می کنیم که تمامی بازیکنان ما در رشته ی Dota2 از تیم به خواست خودشان جدا می شوند.از طرف خودم و سازمان از همه ی بازیکنان برای لحظاتی که کنار هم داشتیم تشکر و قدردانی می کنم.ما در کنار هم با نام برزیل تاریخ ساز شدیم و به موفقیت های چشمگیری رسیدیم.برای تک تکان آرزوی موفقیت می کنم.ولی کار ما اینجا به پایان نمی رسد و در تلاش هستیم تا بزودی ترکیب جدیدی را برای تیم مهیا کنیم، و مانند گذشته با قدرت راه خود را ادامه دهیم.

بازیکنان این تیم هنوز تصمیمی برای تیم جدید خود نگرفته اند و این در حالیست که مرحله ی راه یابی StarLadder iLeague اولین Minor رسمی توسط Valve تا چند روز آینده آغاز خواهد شد.

ترکیب قبلی تیم SG e-Sport:

BrazilBrazil William “hFn” Medeiros
BrazilBrazil Adriano “4dr” Machado
BrazilBrazil Otávio “Tavo” Gabriel
BrazilBrazil Emilano “c4t” Ito

Danylo “KINGRD” NascimentoBrazilBrazil

دیدگاهتان را بنویسید