تیم Secret موفق شد Navi را با نتیجه ی 0 – 2  از StarLadder i-League Invitational Season 3  حذف کند.

در ابتدا Secret با یک بازی فوق العاده Newbee را 0 – 2 از پیش رو برداشت.این تیم اروپایی نایب قهرمان TI7 را بدون حتی یک برد در طول تورنمنت به خانه فرستاد.پس از این پیروزی تیم Secret این موقعیت را بدست آورد تا دوباره در برابر قهرمان های کشور میزبان (NaVi) قرار بگیرد.

با این پیروزی تیم Secret در جمع چهار تیم قرار گرفت و باید شانس خود را برای بدست آوردن هرچه بیشتر امتیاز از این مسابقات امتحان کند.

هیچ زمان استراحتی برای این دو تیم وجود ندارد، چراکه باید چند روز دیگر در 19 اکتبر بازی های خود در  PGL Open Bucharest را آغاز کنند.

بازی اول:

در بازی اول ابتدا Navi بازی را به خوبی اداره کرد.یک شروع خوب برای تیم اوکراینی با کنترل Fata در سرتاسر نقشه (MAP). اما طولی نکشید تا Secret بتواند دست حریفش را بخواند و از سبک بازی آن ها بر علیه خودشان استفاده کند.Secret دقیقا زمانی که ضعف را در NaVi دید درنگ نکرد، و به راحتی بازی اول را از تیم محبوب میزبان پیشی گرفت.

بنظر می رسید که Secret سبک انتخاب NaVi را متوجه شده بود، و از همان ابتدا شروع به انتخاب کاراکترهای ضد حریف خود کرد.تیم Navi کاراکترهای فوق العاده ای را برای پیشرفت سریع و تمام کردن بازی داشت، ولی Secret اجازه ی قرار گرفتن فضای کافی برای این کار را به آن ها نداد.گذشته از این، تیم NaVi بازی را با اشتباهات فردی و تیمی زیادی آغاز کرد.اشتباهاتی که جبران پذیر نبود، تا حدی که اختلاف طلا (Gold) بین دو تیم به 22K رسید.در نیتجه، Secret تیم میزبان را از دور مسابقات خارج کرد.

این بازی ها فردا در مرحله ی Playoff ادامه خواهد داشت، جایی که در ابتدا Mineski و CoL و پس از آن Liquid و Secret به مصاف یکدیگر خواهند رفت.تیم های برنده ی این بازی ها، در فینال اصلی برای تعیین شدن قهرمان مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید