بخش انتخابی Starladder رو به پایان است و چهار تیم از بخش های مختلف بزودی مشخص شدند.

دو تیم از آمریکا شمالی یعنی Phoenix و Blue Pikachu، تیم  SFT esports از اروپا و تیم  Braveheart از چین، پس از پشت سر گذاشتن نبردهایی سخت موفق شدند تا جایگاه خود را در اولین Minor کمپانی Valve بدست بی آورند.

کاملا مشخص بود غول های کره ای جایگاهی در این مسابقات بدست می آورند، ولی نکته ی جالب برای همه این بود که تیم Phoenix بخش آمریکا شمالی را بجای جنوب آسیا شرقی انتخاب کرد و تصمیم به شرکت در مسابقات از این بخش را گرفت.در کنار آن ها تیم Blue Pikachu با خوش شانسی توانست به مسابقات راه پیدا کند.

تیم SFT esports، متشکل از بازیکنان روس و اروپایی موفق شد تیم جدید SyndreN را از پیش رو بردارد. پس از آن به مصاف تیم meedorfeed یعنی تیم W33 رفت و توانست با پیروز شدن در این بازی آخرین تیم باقیمانده در بخش اروپا باشد.

تیم Bravehearts با قلبه بر حریف خود Newbee young توانست جواز حضور از بخش چین را بدست بی آورد.

حال این چهار تیم به تیم های دعوت شده محلق می شوند.هنوز زمانبندی و سبک اجرای مسابقات اعلام نشده است، اما ممکن است پس از اتمام بازی های سه بخش باقی مانده خبری در این مورد منتشر شود.

شرکت کنندگان بخش های روسیه، جنوب شرقی آسیا و آمریکا جنوبی

Southeast Asia CIS SA
 

Malaysia Fnatic

Russia Team Empire Brazil Midas Club Elite
South East Asia Mineski Ukraine Natus Vincere Peru Mad Kings
Philippines TNC CIS Team Spirit Brazil SG Esports
Malaysia WG.Unity Russia Vega Squadron Peru Elite Wolves
Malaysia Fire Dragoon CIS Gambit Esports ?Digital Chaos.SA
Philippines Execration Russia M19 Peru Infamous
Philippines Clutch Gamers Russia Double Dimension (OQ winner) Peru Luccini Gaming (OQ winner)

Indonesia BOOM-ID (OQ winner)

Russia XAKOHCHE (OQ runner-up) Brazil YYYYY (OQ winner)

مسابقات Starladder ileague Season 3 Minor قرار است بین روزهای 12 تا 15 اوکتبر در CyberSport Arena شهر کیو (Kiev) برگزار شود.اولین Minor قرار است رقابتی جذاب بین هشت تیم برتر جهان باشد.شش تیم برای رسیدن به بخش اصلی مسابقات تلاش می کنند و دو تیم نیز به صورت مستقیم دعوت خواهند شد، که هنوز اسم این تیم ها اعلام نشده است.همه ی این تیم ها برای مبلغی بالغ بر 300,000$ به نبرد یکدیگر می روند، و همچنین تیم برتر این مسابقات به The International 2018 دعوت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید