تیم Kinguin جایگاه اروپا در Perfect World Masters را به خودش اختصاص داد، و با این اتفاق لیست تیم های شرکت کننده در Minor چینی کامل شد.

با پیروزی 1 – 2 شب گذشته مقابل Hellraiserz، ترکیب لهستانی موفق شد بلیط خود را برای اولین مسابقات با اسپانسرینگ Valve بدست بی آورد.سال گذشته همین ترکیب با نام Singularity چند ماهی را در منطقه ی اروپا جولان داد.در این فصل تیم خیلی سریع پیش رفت، و در راهش توانست چهره ی واقعی خودش را به همگان نشان دهد.

روز گذشته تیم Vega Squadron نیز توانست با پیروزی 1 – 2 در برابر Empire به این مسابقات راه پیدا کند، و همانند Kinguin اولین بلیط خود برای مسابقات Valve را دریافت کرد.

این دو سازمان موفق شدند به جمع ده تیمی که قرار است بر سر 300.000 دلار و 300 امتیاز مبارزه کنند، اضافه شوند.این مسابقات بین روزهای 19 و 26 نوامبر در شانگهای چین برگزار خواهد شد.قالب و سایر اطلاعات در مورد این تورنمنت طی هفته های آینده اعلام می شود.

تیم های Secret ،Newbee و LFY هر سه بصورت مستقیم به Perfect World Masters دعوت شدند، تا این اولین رودادی باشد که بجای دو تیم، سه تیم را مستقیما دعوت می کند.سایر تیم ها شامل تیم هایی از اروپا(Kinguin) از آمریکا شمالی (compLexity) از آمریکا جنوبی (SG e-sport) از جنوب شرقی آسیا (Mineski) از روسیه (Vega Squadron) و دو تیم از چین (LGD,VICI Gaming) می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید