تنها Benjamin ‘Benjaz’ Lanao و Christian ‘Accel’ Cruz از زمان اینترنشنال 2016 باهم در این تیم هستند اما سه بازیکن دیگر به نام های Enzo ‘Timado’ Gianoli و Renato ‘kingteka’ Garcia و Farith ‘Matthew’ Puente فقط از چهار هفته قبل از مسابقات انتخابی TI7 شروع به بازی با یکدیگر کردند و این دلیلی است بر سخت و دشوار بودن راه برای این تیم جدید.

این تیم خودش را در پاییز بسیار عالی سازماندهی کرد یکی از موفقیت های مهم این تیم بردن مسابقات و تورنمنت های آمریکای جنوبی بود و تبدیل شدن به بهترین تیم منطقه هم یکی از موفقیت های چشمگیر این تیم بود اما این تیم در بهار و تابستان امسال نتایج خوبی را در مسابقاتی مانند Galaxy Battles و The Final Match Season 1 کسب نکرد و میتوان گفت بهترین موقثیت این تیم برنده شدن بلیط برای ورود به TI7 بود .

امسال اولین سالی است که Valve تصمیم گرفته است که یک جایگاه مختص آمریکای جنوبی برای TI بدهد.

همه انتظار داشتند تیم برزیلی sG-Esports جواز ورود به TI را بدست آورد. این تیم همان تیمی است که در مسابقات Kiev Major توانست تیم Secret را شکست دهد و بازی جدی ای را مقابل EG اجرا کرد اما تیم Infamous توانست این افتخار را بدست آورد و مالک بلیت برای ورود به TI7 شود. این تیم با بازی های شگفت انگیز توانست که اولین تیمی باشد که جایگاه آمریکای جنوبی در مسابقات TI را دارا می شود.

اگر نیم نگاهی به این تیم داشته باشیم میبینیم که همه دیدگان بروی مید لینر این تیم یعنی Timado است اما اگر به Kingteka نگاهی بیندازیم میبینیم که یکی از بازیکنان حرفه ای است که واقعا وضعیت خوبی ندارد و به همین دلیل در مسابقات باید به جای مبارزه با تیم های مقابل با این مشکلش هم روبرو شود اما من به شخصه امید وارم و امید دارم که این بازیکن حتما در این مسابقات موفقیتی خواهد داشت.

این تیم در دو تورنمنت قبل از TI7 شرکت کردند ولی نتایج خوبی را کسب نکردند یکی از این تورنمنت ها از سری مسابقاتی بود که تیم های بسیار حرفه ای در آن شرکت میکردند و شاید این دلیلی برای مقام نیاوردن این تیم شود.

شاید درست نباشد این گونه بگویم ولی این تیم تقریبا ضعیف ترین تیم این مسابقات است و به احتمال زیاد از تیم هایی است که در مرحله گروهی حذف میشوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید