بعد از یک پیروزی 2-0 در مقابل تیم Faceless و یک پیروزی 2-1 در مقابل تیم Invictus Gaming تیم Evil Geniuses حظور خود را در بین 3 تیم برتر تورنمنت Manila Masters  تضمین کرد.

ما شاهد یک نمایش بسیار زیبا بین دو تیم محبوب این تورنمنت Evil Geniuses vs Invictus Gaming  که شامل 3 بازی هیجان انگیز و نفس گیر بود, بودیم که در پایان تایتان امریکای شمالی (Evil Geniuses ) با نتیجه ی 2-1 به غول چینی (Invictus Gaming) پیروز شد.

 

 

بازی اول : در بازی اول ما شاهد درخشش بسیار زیبا از Syed ‘Sumail‘ Hassan’ با هیروی Templar Assasin بودیم که پیروزی در  بازی اول رو برای Evil Geniuses تضمین کرد.

 

بازی اول یک نمایش بسیار زیبا از Syed ‘Sumail‘ Hassan با هیروی Templar Assasin بود. Sumail بسیار عالی در بازی فارم کرد,از دقیقه ی 6 به بعد NetWorth اول بازی را در دست گرفت و تیم Evil Geniuses از این نقطه قوت استفاده کرد.

Evil Geniuses میدانست تنها راه بازگشت تیم Invictus Gaming به بازی یک Ravage عالی توسط Tidehunter است برای همین Evil Geniuses با پراکندگی منظم بین هم مانع این اتفاق شد و در نهایت کنترل کردن Sumail برای تیم Invictus Gaming غیر ممکن شده بود و تیم Invictus Gaming مجبور به قبول کردن شکست شد.

یک بازی بی عیب و نقص از Sumail که بازی را با K/D/A 8-0-3 به اتمام رساند.

 

 

بازی دوم : رمز موفقیت تیم Invcitus Gaming در این بازی Smoke Gank های موفقیت امیز  و تمرکز کردن زیاد بر روی Sumail بود.

تیم Invcitus Gaming  که نمیخواست فاجعه بازی اول رخ دهد به صورت سنگین برروی Sumail که هیروی Queen of Pain را در اختیار داشت تمرکز و توجه کرد .

در بازی دوم حرکات تیمی Invictus Gaming بی عیب و نقص بود , تیم Invictus Gaming توانست با چندین Smoke Gank هیروی Queen of Pain که بیشترین ارزش را برای تیم Evil Geniuses داشت (بیشترین NetWorth تیم Evil Geniuses )  به صورت مداوم و بدون تلفات بکشد.

با وجود اینکه هر دو هیروی اصلی تیم Evil Geniuses , (هیروی Sven برای Artour ‘Arteezy‘ Babaev و هیروی Queen of Pain برای Sumail) به خاطر تقسیم فارم و فضای کافی بین دو هیروی اصلی تیم در رده ی اول NetWroth قرار داشتد ولی تیم Evil Geniuses نتوانست کاری از پیش ببرد.

دقیقا در لحظه ای که همه فکر میکردند بازی به نفع تیم Evil Geniuses در حال رقم خردن است , یک Smoke Gank بسیار به موقع توسط تیم Invictus Gaming در دقیقه 40 بازی تیم Evil Geniuses را در دام Invictus Gaming قرار داد و بازی از این رو به آن رو شد , تیم Invictus Gaming توانست 3 هیروی مهم بدون Buyback را از Evil Geniuses بگیرد در صورتی که فقط بازیکن ساپورتر خود Zhang ‘Q‘ Yi را از دست داد.

پس از آن تیم Invictus Gaming به Base تیم حریف هجوم و با سرعت بسیار بالا   4 باراکس را از تیم Evil Geniuses گرفت و بعد از چندین دقیقه تیم Evil Geniuses که آماده ی اخرین مقاومت بود و از آن نتیجه ای نگرفت شکست را قبول کرد و هر دو تیم راهی بازی سوم شدند.

تیم Evil Geniuses وقتی در سراشیبی قرار گرفت که Ou ‘Op‘ Peng’s با هیروی Storm Spirit غیر قابل کنترل شد.

 

بازی سوم : درفت عالی , لاین اپ عالی و بازی عالی دلیل پیروزی سریع تیم Evil Geniuses

بازی به حساس ترین نقطه رسیده یک بازی سرنوشت ساز و برنده به نیمه نهایی راه پیدا میکند و بازنده به براکت پایین راند دوم سقوط میکند. هر دو تیم ارزش این بازی را میدانستند و هرچیزی داشنتد در میدان گذاشتند تا پیروز این میدان باشند.

تیم Evil Geniuses لاین آپ تهاجمی را برای این بازی انتخاب کرد با قرار دادن تک به تک  Saahil ‘Universe‘ Arora که هیروی کلاسیک خودش Darkseer را در دست داشت در مقابل Lin ‘Xxs‘ Jing که هیروی Batrider را کنترل میکرد.

Andreas ‘Cr1t-‘ Neilsen کاپیتان تیم Evil Geniuses  تصمیم گرفت به Sumail هیروی محبوب خودش را بدهد  که با اون هیرو به شهرت رسید، که همه Sumail رو در سال 2015 به Storm Spirit میشناسند.

با همکاری ساپورت ها، Evil Geniuses توانست بازی را مدیریت کند و فقط در 16 دقیقه اول  بازی این  تیم Evil Geniuses بود که 5000 پیشی در گلد نسبت به تیم حریف داشت.

بعد از آن همه چیز بر روی دوش  بازی بی عیب و نقص تیم Evil Geniuses بود که هر لحظه این تیم را به پیروزی نزدیک تر میکرد و در دقایق پایانی تیم با تضمین کردن Aegis برای Sumail حریف را تحت فشار بسیار زیاد قرار داد و در پایان بازی با  Ultra-Kill برای Sumail که Ludwig ‘Zai‘ Wåhlberg توسط هیروی Kunka جلوی Rampage او را گرفت در 27 دقیقه به اتمام رسید.

وضعیت براکت این تورنمنت در این لحظه :

ایا تیم Evil Geniuses با پیروزی بر غول چینی میتواند این مسیر را ادامه دهد ؟

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید