تیمی از روسیه توانست بهترین تیم منطقه CIS شود و به مسابقات International2017 دعوت مستقیم شود به نام Virtus Pro.
تیمVP شامل بازیکنانی است که قبل از این در تیم Polar bear بودند که در حال حاضر تیم منحل شده است. هیچ تیمی در منطقه CIS توان مقابله با تیم Vp را ندارد، تیم هایی مانند Team Empire , Vega Squadron , NAVI که در مسابقات مختلف در مقابل تیم VP متحمل شکست شدند.
تیم VP نایب قهرمان Kiev Major و قهرمان Summit تیمی نترس و قدرتمند که جنگندگی در تمام بازیکنان این تیم مشهود است. تیم VP تیمی است با قدرت بالا در Draft و تشکیل شده از بازیکنان با استعداد در عین حال با تجربه که در زمان هایی که تیم از بازی عقب افتاده است بسیار با اعتماد بنفس بازی میکنند. به همین دلیل تیم های شرکت کننده در International باید بدانند تیم VP برای قهرمان شدن آمده است.
تیم VP سال پیش در International نبود در انتخابی خیلی زود در گروهی از دور مسابقات کنار رفت ولی باید این رو در نظر داشت که ترکیب حال حاضر را نداشت. اما بعد از نایب قهرمانی و قهرمانی در مسابقات kiev و Summit کمپانی Valve این تیم را مستقیم به International دعوت کرد.
قبل از آمدن پچ جدید منطقه CIS، منطقه خطرناکی برای Dota بود زیرا بازی ها با gank های بسیار زیادی آغاز میشد و بازی برای Midlane و Carry بسیار سخت بود در این میان بهترین ساپرت Line را میتوان Solo نام برد.
تیم VP دارای Mider و Carry بسیار قوی و با استعدادی هست به نام Vladimir”no[o]ne”Minenko و Roman”RAMZES666″Kushnarev.
تیم VP بسیار قدرتمند و زهردار در Early و Midgame است.شاید دردناک ترین نتیجه برای آنها نایب قهرمانی درkiev بود که بازی را با نتیجه 3-2 به OG واگذار کرد. پیش بینی برای تیمVP در TI7 در بدترین شرایط جزو۶ تیم میتوان گفت اما درصد زیادی دارد که جزو ۴تیم برتر مسابقات شوند.
بازیکنانی که بازی های آنها را میتوان زیر ذره بین برد بازی RAMZES666 و No[o]ne است بازیکنانی که با سن بسیار کم اما استعداد و تجربه بسیار بالایی دارند.
بزرگترین چلنج برای این تیم تکرار نشدن اتفاق فینال kiev و بردن Ti7است.
تیم VP در حال حاضر تیم سوم دنیاست و یکی از مهمترین شانس های برد TI7 محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید