پس از پشت سر گذاشتن فصلی نه چندان جالب و شکست در رسیدن به The International 2017، سازمان Vici Gaming دو ترکیب جدید را اعلام کرد.

هر دو تیم VG و VG J تغییرات بزرگی را برای فصل پیش رو انجام داده اند.تیم VG J تنها rOtk را در تیم نگه داشت و آن هم به عنوان مربی و نه بازیکن، VG هم eleVeN , Fernir و Paparazi را به ترکیب اضافه کرد.

Vici Gaming:

دو افصانه ی این تیم یعنی Hao و Chuan از ترکیب این تیم جدا شدند و همچنین Hym که روز گذشته خبری مبنی بر پیوستنش به Ehome منتشر شد.offlaner قبلی این تیم Yang نیز توسط VG J استخدام شد.با این حال تنها بازیکنی که از قبل در ترکیب این تیم بوده است و قرار است برای Vici در فصل بعدی بازی کند، Ori می باشد.

ترکیب تیم Vici Gaming:

China Zhang ‘Paparazi‘ Chengjun
China Zeng ‘Ori‘ Jiaoyang
China Ren ‘eLeVeN‘ Yangwei
China Zhang ‘LaNm‘ Zhicheng
China Lu ‘Fenrir‘ Chao
China (Tong ‘Mikasa‘ Junjie (coach

VG J:

VG J نیز به مانند تیم اصلی سازمان یعنی Vici Gaming تنها یک بازیکن را در تیمش نگه داشت، و آن کسی نیست بجز rOtk کاپیتان فصل های گذشته ی این تیم.کسی که قرار است در این تیم بار سنگینی را به دوش بکشد و تیم را برای فصل جدید آماده کند، بازیکن کهنه کار چینی Sylar است.او تا به حال توانسته در کارنامه اش مقام سوم TI5 با تیم LGD ، مقام دوم TI4 با تیم VG و همچنین مقام سوم در TI2 با تیم LGD را به ثبت برساند.او باید در کنار چهار بازیکن جوان چینی و به مربیگری rOtk برای VG J بازی کند.

ترکیب تیم VG J:

China Liu ‘Sylar‘ Jiajun
China Zheng ‘ghost‘ Jie
China Zhou ‘Yang‘ Haiyang
China Fan ‘ayo‘ Tianyou
China Pan ‘Fade‘ Yi
China (Bai ‘rOtK‘ Fan (coach

هنوز خبری مبنی بر تیم جدید برای Hao و Chuan به دست ما نرسیده است.تنها خبر قطعی که از Tweeter تیم VG منتشر شد، تایید کرد که Agressif به تیم FTD پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید