یکی از کارشناس های خوب Dota به نام Kyle ” Swindlemelonzz ” Freedman بعد از مسابقات Shanghai Major 2016 گفت منطقه آسیای جنوبی بهترین و قدرتمندترین منطقه در Dota خواهد شد.
تیم TNC تیمی فیلیپینی است که از انتخابی TI توانسته به International راه پیدا کند تیمی با استایل جدید و به قول معروف گربه سیاه تیم های بزرگ.
تیم TNC در TI6 هم حضور داشت اما با ترکیبی متفاوت نسبت به امروز. در آن زمان لیدر تیم بازیکنی از منطقه شمال آمریکا بود به نام Jimmy ” DeMoN ” Ho که توانستند از انتخابی به TI صعود کنند و اسم تیم خود را به عنوان اولین تیم فیلیپینی که به TIصعود کردند بعد از Mineski که در TI1 بودند ثبت کنند.
اما آنها قبل TI6 در مسابقات Manila Major خوب کار نکردند زیرا در انتخابی نتوانستند به مسابقات اصلی راه پیدا کنند. اما شاید بهترین عملکرد تیم TNC برمی گردد به TI6 که آنها مسابقات را خوب شروع نکردند اما در مرحله حذفی قهرمان Major یعنی OG را در یک بازی BO3 توانستند با نتیجه 2-0 شکست داده و جزو ۸ تیم برتر TI شوند البته بعد از باخت به Digital Chaos در مرحله ی بعد که این تیم تا فینال هم بالا آمد.
بعد از این اتفاقات تیم TNC نشان داد که میتواند تیم های بزرگی مانند OG را هم شکست دهد البته نباید تاثیر DeMon را هم نادیده گرفت ولی فهمیدند با کسب کردن تجربه همه چیز امکان پذیر است. به همین دلیل لقب Giant Slayers به این تیم دادند.


امسال اما ترکیب تیم TNC دستخوش تغییر شد که شاید به نفع تیم هم بوده به اینصورت که بازیکن ساپرت Nico ” eyyou ” Barcelon و Ryo ” ryOyr ” Hasegawa دیگر در تیم نیستند. در عوض بازیکن Theeban ” 1437 ” Siva به تیم اضاف شد که لیدری تیم را هم به عهده گرفت و بعد از یک هفته توانستند نایب قهرمان مسابقات StarLadder i-League شوند.
تیم های منطقه SEA نیاز به لیدری و راهنمایی دارند که این لیدری و راهنمایی را بازیکن 1437 انجام میدهد به صورتی که به بازیکن های Core تیمش به نام های Carlo ” KuKu ” Palad و Marc Polo ” Raven ” Luis Fausto و Sam ” Sam_H ” Hidalgo این آرامش را داده که فقط روی مکانیک و حرکت های بازی توجه کنند.
بازیکن Pos4 تیم را هم Timothy ” Tims ” Randrup تشکیل داده است که بسیار خوب با هیرو Earth Spirit بازی می کند.
هیچ وقت اشتباه برداشت نکنید این ترکیب تیم TNC تمام امکانات و دانش را برای رسیدن به 6 تیم برتر یا حتی 4 تیم برتر مسابقات TI را دارند زیرا در حال حاضر یکی از بهترین لیدر ها و Coach های بازی Dota را در اختیار دارد.
شاید بزرگترین چیزی که روی دوش آنها سنگینی میکند اضطراب و فشار است زیرا آنها تمام امید و رویای مردم فیلیپین هستند و نسبت به تیم Execration اهمیت بیشتری دارند زیرا در بهترین فرم یک تیم فیلیپینی هستند.
تیم TNC با درفت معمولی میتواند بهترین عملکرد را در بازی بگذارد. بازیکنی که میتوان بازی آن را زیر ذره بین برد و تحلیل کرد در این مسابقات KuKu است که با توجه به فضایی که ساپرت ها برای او ایجاد میکنند او تاثیر خود را به بهترین نحو میگذارد البته هیروهای Huskar و Windranger را هم به زیبایی هر چه تمام تر بازی میکند.
بزرگترین چلنج برای تیم TNC همان غلبه کردن بر اضطراب و استرس است آنها این صحنه را تجربه کردند و میتوانند به بهترین نحو از آن عبور کنند. تیم TNC دارای سطح B میباشد و بازی های جذابی را به نمایش خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید