Team Spirit ترکیب خود را با وارد کردن Igor “iLTW” Filatov و Malta “Biver” Winter برای فصل پیش رو تکمیل کرد.

بالاخره بعد از گذشت یک ماه، مدیران تیم تصمیم خود را گرفتند و Stanislav “633” Glushan و Ivan “VANSKOR” Skorokhod را از لیست خط زدند.آن ها بر این باور بودند که در هفت ماه گذشته تیم هیچ پیشرفتی نداشته و گاهی اوقات باید برای نزدیک شدن به هدف تغییراتی ایجاد کرد.

اضافه شدن iLTW به تیم زیاد شوکه کننده نبود.بازیکن روس زبان در پست Carry که راه خودش را می داند و برای شروع کارش در تیم جدید کاملا آماده است، این دقیقا چیزیست که Team Spirit نیاز دارد.مسئله ای که جالب است وارد شدن Biver به ترکیب است.بازیکن جوان دانمارکی که دورانی را در NaVi گذراند.او تنها بازیکن اروپائی تیم خواهد بود و قرار است که در پست Support برای این تیم بازی کند.

او در مورد حظورش در Team Spirit  گفت:

” بسیار خوشحالم که عضوی از Team Spirit هستم.بنظرم ما ترکیب خوبی از بازیکنان جوان و به استعداد مثل Iceberg و iLTW و همچنین بازیکنان با تجربه ی قدیمی مانند DKphobos و fng هستیم.من بیصبرانه منتظرم تا ببینم چه چیزی در آینده ی پیش رویمان رخ خواهد داد. “

Nikita Chukalin مدیر Team Spirit کاملا به این ترکیب ایمان دارد و این اطمینان را می دهد که تیمشان موفقیت های زیادی را کسب خواهد کرد.همچنین اعتقاد دارد که حظور یک بازیکن با زبان و ملیت متفاوت می تواند سطح تیم را بالا ببرد و باعث می شود تا بازیکنان از تجربیات مختلفی بهرمند شوند.

Team Spirit با در اختیار داشتن چهار بازیکن روس از کل پنج نفر، در مسابقات Minor/Major پیش رو به عنوان یک تیم از بخش CIS شرکت خواهد کرد.

ترکیب نهایی Team Spirit:

Russia Igor ‘iLTW‘ Filatov
Ukraine Bogdan ‘Iceberg‘ Vasilenko
Ukraine Alexander ‘DkPhobos‘ Kuchera
Belarus Artem ‘fng‘ Barshak
Denmark Malta ‘Biver‘ Winter

دیدگاهتان را بنویسید