تیم Effect با اضافه کردن Mag اوکراینی و بازگشت Sedoy بالاخره توانست ترکیبش را برای فصل جدید آماده کند، و خودش را به PGL Minor برساند.

در ماه جولائ Maden و Nongrata از تیم Effect جدا شدند، و دو جایگاه در این تیم بدون بازیکن ماند.به گفته ی مدیر این تیم Alexandr “BatyaRampage” Kolos جستجو برای پیدا کردن بازیکن مناسب از همان موقع آغاز شد و تقریبا دو ماه طول کشید تا بالاخره به نتیجه ی رضایتمند رسیدند.

آن ها Mag را به ترکیب تیم اضافه کردند، بازکنی که فصل گذشته را در جنوب آسیا شرقی گذراند و برای تیم Mineski بازی کرد.همچنین Sedoy به ترکیب تیم بازگشت، این بازیکن در ابتدای سال به تیم Cyber Anji پیوست ولی خیلی زود متوجه شدند که ترکیبشان نتیجه نخواهد داد.

پیام Arszeeqq کاپیتان تیم Effect:

” بالاخره بعد از گذشت مدت زمان زیادی از Ti7-Shuffle، حرفی برای زدن خواهیم داشت.Mag و Sedoy بازیکنان بسیار قدرتمندی هستند و با توجه به تجربه و دانایی آن ها نسبت به بازی، مطمئن هستم که شایستگی های آن ها بزودی نمایان خواهد شد. “

تیم خیلی زود به کمپ تمرینی رفته و می خواهند خود را برای مسابقات انتخابی که در چند هفته ی آینده پیش رو دارند، آماده کنند.در حال حاضر Effect توانسته است روز گذشته در قسمت انتخابی PGL بخش روسیه، نتایج خوبی را بدست بیاورد.

ترکیب تیم Effect:

Russia Vadim ‘Sedoy‘ Musorin
Russia Andrey ‘Afoninje‘ Afonin
Ukraine Andrey ‘Mag‘ Chipenko
Russia Arseniy ‘ArsZeeqq‘ Usov
Russia Rinat ‘KingR‘ Abdullin

 

دیدگاهتان را بنویسید