پس از نمایش نسبتا ضعیف تیم Secret در TI7، دو بازیکن از ترکیب این تیم خارج شدند که امروز قرار است جای خالی آن ها پر شود. 

پس از به اتمام رسیدن TI7، تیم Secret خیلی زود با دو بازیکن خود یعنی kheZu و MP خداحافظی کرد.این اتفاق باعث شد که فقط سه بازیکن در تیم باقی بمانند و شانس بازسازی تیم را داشته باشند.دو بازیکنی که قرار است این تیم را کامل کنند; Ace و Fata هستند.

Ace بازیکن دانمارکی در پست carry است که همه او را از حظورش در تیم Danish Bears می شناسند.همچنین مدتی برای تیم C9 درست قبل از TI7 نیز بازی کرد.بدون شک Ace با Solo mmr 8k می تواند بازیکن لایقی در پست خودش باشد.

اما نکته ی اصلی در مورد دو بازیکنی که به تیم وارد شده اند به Fata برمیگردد.پس از جدا شدن از Team Liquid اعلام استراحت کرد و مدتی از میادین دور بود.او پس از بازگشت اش به تیم NP قدیم یا همان C9 ملحق شد و توانست با این تیم به TI7 راه پیدا کند.شکست های پی در پی آن ها در مرحله ی گروهی TI7 و در مجموع نمایش های ضعیف باعث شد این تیم دقیقا بعد از اتمام مسابقات از هم بپاشد.اما حالا Fata به تیم قدرتمندی به نام Secret پیوسته است و قرار است خودشان را برای اولین Major پیش رو اماده کنند.

نکته ی قابل توجه در مورد Fata این است که او همیشه در پست mid بازی کرده است، ولی با حظورش در تیم Secret قرار است در پست offlane نقش خود را ایفا کند.این تغییر در پست این روزها باب شده است و خیلی از بازیکنان می خواهد با تغییر دادن پست خود را به چالش بکشند.

ترکیب تیم Secret:

Denmark Marcus ‘Ace’ Hoelgaard
Malaysia Nai Zheng ‘MidOne’ Yeik
Germany Adrian ‘Fata’ Trinks
Jordan  Yazied ‘YapzOr’ Jaradat
Estonia Clement ‘Puppey’ Ivanov

دیدگاهتان را بنویسید