بازیکن به نام Adam ” adam ” Shah با تیم جدید Fire Dragoon esports فرصت ایجاد میکند.
تیم جدید Fire Dragoon esports به دنبال قدرت نمایی بر روی مدار منطقه SEA خواهد بود.
تیم جدیدی تحت هدایت Adam ” adam ” Shah نهایی شده است و انتظار میرود در فصل جدید مسابقات بتواند خودی نشان دهد.
بازیکن adam در رول ساپرت بازی میکند و گذشته ای جالب داشته است او برای حرفه ای شدن راه بسیاری را طی کرده و در Intrnational 2016 هم جزو تیم Fnatic بود که توانست مکان چهارم را بدست بیاورند. او در آوریل ۲۰۱۶ به تیم Fnatic ملحق شد که ترکیب تیم شامل Chai ” Mushi ” Yee Fung و Zheng ” Midone ” Yeik Nai و Chong Xin ” Ohaiyo ” Khoo و Djardel jicko B ” DJ ” Mampusti بود. بلافاصله نتایج امیدوار کننده ای کسب کردند و شروع به قدرت نمایی کردند. با برنده شدن در مسابقات کوچک و راهیابی به مسابقات بزرگ و مهم ، این را نشان داد که آینده روشنی دارند. در TI6 آنها در براکت بازنده ها نام های بزرگی را شکست دادند مانند Team Liquid و Alliance و MVP.Phoenix و از تیم Digital Chaos باختند که این تیم نایب قهرمان مسابقات شد. اما چیزی که تعجب داشت منحل شدن تیم بعد از TI6بود.
او ( Adam ) در این باره میگوید: Eric مدیر تیم ما به من گفت آیا میخواهی با تیم ادامه بدهی؟؟ من در آن زمان صادقانه برنامه ی خاصی نداشتم دوست داشتم چالش های جدیدی را تجربه کنم و در همین زمان بود که Midone و Dj تیم را ترک کردند و من هیچ کسی را نمیتوانستم پیدا کنم که جایگزین آنها کنم به همین دلیل من هم بعد از دو هفته از مسابقات TI6 از تیم بیرون آمدم.
مجموعه ای از نتایج نا امید کننده و تیم های کوتاه مدت از جمله B)ears و Mineski باعث شد adam در مسابقات TI7 تیم نداشته باشد و شرکت نکند. بعد از آن روی به مربیگری آورد و مربی تیم Complexity برای مسابقات راهیابی TI7 شد اما بعد از عدم موفقیت ، مربی تیم Dgital Chaos شد برای آمادگی برای TI7.
او با دو گزینه مواجه شد شکست یا فرصت ، او میگوید:
من شروع به فکر کردن درباره اینکه چه اتفاقی افتاده است کردم زمانی که من یک بازیکن بدون ارزش شدم…من خودم دیوانه شدم ، احساس میکنم اشتباهات زیادی مرتکب شدم اما از آنها درس گرفته ام. من میخواهم به دنیا نشان دهم که چه کارهایی میتوانم انجام دهم.
و از این خاکستر ها لیست جدیدی ایجاد شد ، Fire Dragoon esports.
در یک منطقه ای که استعداد ها جدیدی رو به شکوفا شدن است ، adam تیمی را ایجاد کرده برای دوباره قدرت نمایی ، برای دوباره شکوفا شدن.
بازیکن به نام Lai ” Ahjit ” Jay Son شاید شناخته شده ترین بازیکن برای قرار گرفتن و بازی کردن کنار Adam باشد. Ahjit با تیم WG Unity معروف شد و بعد از آن به عنوان بازیکن Standin در مسابقات Zotac Cup در تیم Fnatic قرار گرفت که به مقام سوم چهارمی رسیدند. و در TI7 با تیم Fnatic نتوانست آن طور که باید و شاید خود را نشان بدهد.
بازیکنان به نام Liang Ying ” yang ” Yang و Brayant ” BrayaNt ” Pang از استعداد های مالزیایی هستند که adam آنها را انتخاب کرده است.
بازیکن به نام Vincent Hiew Teck ” AlaCrity ” Yong به دلیل داشتن MMR بالا معروف است.
ترکیب تیم Fire Dragoon esports به صورت زیر است:

 Adam ‘adam‘Shah
Lai ‘Ahjit‘ Jay Son
Brayant ‘BrayaNt‘ Pang
Liang Ying ‘yang‘ Yang
Vincent Hiew Teck ‘AlaCrity‘ Yoong

دیدگاهتان را بنویسید