همکاری مختصر SyndereN و W33 پس از شکست های پی در پی در چندین مسابقه ی مقدماتی فصل جدید.

تیم MidorFeed که به ترکیب W33 معروف بود، پس از تصمیم Saksa برای استراحت و کناره گیری موقت، کاپیتان خود را از دست داد.تیم MoF موفق شد به فینال Starladder راه پیدا کند ولی توسط تیم SFT e-sports متوقف شد.همچنین آن ها در تلاش برای راه یابی به Dream league Season8 Major نیز می گردند.اما مهمتر از هر قضیه ای آن ها به دنبال یک بازیکن پست 5 برای جایگزین کردن با Saksa هستند.Saksa در تاریخ 25 سپتامر با این پیام در توییتر کناره گیری موقتش را اعلام کرد:

” پس از پایان یافتن TI7 به دنبال موقعیتی برای استراحت بودم، اما در لحظه ی آخر تصمیمم را عوض کردم.از تمام بازیکنان MoF برای هدر دادن وقتشان عذرخواهی می کنم.من برای تجدید قوا چند ماهی از دنیای حرفه ای کناره گیری می کنم، ولی خیلی زود باز خواهم گشت. “

شایعه شده است که SyndereN قرار است به عنوان جایگزین Saksa به MoF بی آید و از تیمش Steak Gaming جدا شود، ترکیبی که SyndereN به همراه Era، Jonassomfan و Handsken تشکیل داده بود.بهترین دستاورد این تیم حضور بین 16 تیم Dream League بود، که خیلی به چشم نمی آید.خبر Disband شدن تیم Steak Gaming توسط تویتی از Era تایید شد.

هنوز تکلیف 3 بازیکن قبلی Steak مشخص نیست، آن ها برای Dota pit بصورت موقت به تیمی پیوستند ولی در مرحله ی مقدماتی از تیم ToD شکست خودند.

لازم بذکر است فقط یک هفته تا پایان فصل نقل و انتقالات زمان باقی مانده و تا تاریخ 3 اکتبر تمامی تیم ها باید تکلیف خود را مشخص کنند.آیا MoF بازیکن پنجمش را پیدا خواهد کرد، و یا SyndereN به تیمی ملحق می شود ؟ باید منتظر باشیم و ببینیم در یک هفته ی آینده چه شرایطی پیش خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید