سبک جدید برگزاری مسابقات، که همه به آن Minor/Major میگونید، باعث شده است تعداد زیادی از علاقمندان این رشته که مدت ها مسابقات را دنبال نمی کردند به سایت های مختلف رجوع کنند تا از زمان آغاز مسابقات مطلع شوند.تیم های محبوب قرار است بازی های رسمی بیشتری انجام دهند، تا بتوانند جایگاهی را در بخش Lan هر تورنمنت را بدست بیاورند.

PGL Open Bucharest دومین Minor فصل بحساب می آید، پس از آغاز بخش انتخابی Starladder (اولین Major) و در جریان افتادن آن، مدیران تصمیم گرفتند تا تیم های دعوت شده ی هر بخش را اعلام کنند.از هر بخش شش تیم دعوت شده است و قرار است دو تیم دیگر از تریق برگزاری مسابفات انتخابی به هر بخش اضافه شود.

به عنوان تیم های برجسته می توان OG و Secret از اروپا و LFY تیم سوم TI7 از چین را نام برد، که قرار است در PGL Open Bucharest به رقابت بپردازند.تقریبا یک سال از آخرین باری که تیم OG نتوانست بصورت مستقیم به مسابقاتی دعوت شود می گذرد.در نوامبر 2016 زمان برگزاری ESL One Genting آن ها بازی را 3:2 به Virtus pro واگذار کردند و نتوانستند به مسابقات راه پیدا کنند.با وجود اینکه در سبک جدید مسابقات بخش اروپا و روسیه از هم جدا شده اند، OG و VP به هیچ عنوان در مقابل یکدیگر قرار نخواهند گرفت، مگراینکه هر دو تیم بتوانند به بخش LAN مسابقات برسند.

PGL Open Bucharest – Regional Qualifiers invites:

 

Europe: CIS: Southeast Asia:

Europe W33’s stack

Russia Virtus Pro

Philippines TNC
Europe Team Secret

Russia Team Empire

Malaysia Fnatic

Europe OG

Ukraine Natus Vincere

South East Asia Mineski
Greece Mousesports Russia M19 Philippines Execration
Poland Let’s Do it Russia Double Dimension Malaysia WG Unity
Europe HellRaisers

Russia Vega Squadron

Philippines Clutch Gamers

 

:North America

South America: China:
United States compLexity Gaming Peru Infamous China EHOME
United States The Dire Brazil Midas Club elite China LFY
TBA Peru Not Today China Vici Gaming
TBA Peru Digital Chaos

China VG J

TBA Brazil paiN Gaming China Invictus Gaming
TBA TBA China Invictus Gaming Vitality

 

جنوب شرقی آسیا و آمریکا جنوبی بخش هایی هستند که استارت مسابقات را خواهند زد.پس از آن بخش های دیگر به ترتیب روسیه اروپا و آمریکای شمالی به رقابت خواهند پرداخت.زمان رقابت ها در چین هنور اعلام نشده است و مقامات چینی باید تاریخی را در این بین مشخص کنند.

بین نهم و دهم سپتامبر:

-آمریکا جنوبی

-جنوب شرقی آسیا

-روسیه

بین سیزدهم و چهاردهم سپتامبر:

-اروپا

بین چهاردهم و پانزدهم سپتامبر:

آمریکا شمالی

بخش Lan مسابقات PGL Open Bucharest در بین روزهای 16-22 اکتبر درست سه روز بعد از اولین Minor یعنی Starladder و سه روز قبل از اولین Major یعنی ESL One Hamburg در کشور رومانی و شهر بخارست آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید