بازیکن سال های گذشته تیم Empire که این تیم را در زمان TI4 همراهی می کرد، پس از سه سال بازی کردن در تیم های مختلف اروپایی و روسی مجددا به خانه بازگشت.

The International 2017 برای تیم Empire بسیار عالی بود.آن ها توانستند با پیروز شدن بر تمامی حریفان خود مقتدرانه از بخش روسیه صعود کنند و هیچ حرفی را برای گفتن باقی نگذارند.اما همانطور که در جریان هستید آن ها برای سفر به سیاتل به مشکلاتی بر خوردند و متصفانه Carry این تیم نتوانست به دلیل مشکلات ویزا تیمش را همراهی کند.در آن زمان تنها راهی که برایشان باقی ماند، اضافه کردن Resolut1on بصورت موقت بود.

در آغاز این ماه بازیکن Support تیم Empire یعنی Rodjer تصمیم گرفت به NaVi بپیوندد، و همین قضیه باعث شد این تیم یک بازیکن برای تکمیل شدن ترکیبش کم داشته باشد.اما پس از گذشت یک هفته مسئولان تیم Empire اعلام کردند که ترکیب کامل شده است و دوست قدیمی مان Vanskor قرار است ما را در فصل جدید همراهی کند.

پیام مدیر تیم Empire:

” با آمدن Vanskor حالا ما یک io پلیر خیلی خوب داریم، کسی که تصمیمات خوب و به موقعی می گیرد، همیشه مثبت است و چهره ی بلوند و زیبایی دارد ( D: ) امیدوار هستم که تیم و Ivan بتوانند خیلی زود باهم هماهنگ شوند تا مسیر موفقیت را پیش بگیرند. “

Vanskor قرار است در پست 5 بازی کند و با این حساب Miposhka به پست 4 می رود.

ترکیب تیم Empire:

Russia Vladimir ‘Chappie‘ Kuzmenko
Ukraine Rostislav ‘fn‘ Lozovoi
Ukraine Andrey ‘Ghostik‘ Kadyk
Russia Yaroslav ‘ Miposhka‘ Naidenov
Russia  Ivan ‘Vanskor‘ Skorokhod

دیدگاهتان را بنویسید