compLexity Gaming بازگشت دو برادر سوئدی یعنی Chessie و Limmp به تیم را تبریک گفت و ترکیب خود را با این دو بازیکن برای فصل جدید کامل کرد.

Chessie و Limmp در حالی به ترکیب تیم آمدند که درست یک ماه قبل Demon و Feero پس از شکست در رسیدن به TI7 از این تیم جدا شدند.

این ترکیب برای سازمان تازگی ندارد، دو برادر سوئدی برگشته اند تا در کنار برادران Freedman ترکیب سال های 2016-2015 این تیم در Dota2 و سال های 2014-2013 همین سازمان در بازی Hon را بازسازی کنند.

زمانی که این دو برادر در نوامبر 2015 پا به عرصه ی Dota2 گذاشتند، با همکاری که بین آن ها دیده می شد بسیار موفق بودند و همیشه حریفان خود را شگفت زده می کردند.در Shanghai Major آن ها توانستند هماهنگی قابل توجهی را از خود نشان دهند و با تلاش و درایت بازیکنان به مقام پنجم این مسابقات برسند.

دیگر افتخارات این تیم به صورت خلاصه:

مقام سوم/چهارم در Dota Pit Lan

مقام پنجم/ششم در ESL One Manila

مقام چهارم در Epicenter Moscow

مقام پنجم/ششم در ESL One Frankfurt

اما در زمان Manila Major آن ها به طور ناگهانی با شکست های پی در پی مواجه شدند و کار خود را در رده ی نهم/دوازدهم به پایان رساندند.همچنین پس از آن تلاش هایشان برای رسیدن به TI6 کافی نبود، و نتوانستند وارد مسابقات شوند.همین اتفاقات باعث شد آن ها مدتی را از هم دور باشند.

Chessie به مدت یک سال استراحت کرد و توجه ویژه ای را بر روی سلامتی اش گذاشت، Kyle به پست 5 رفت و تبدیل به بهترین کاپیتانی که می توانست شد،Limmp متوجه شد که می تواند یکی از بهترین بازیکنان در منطقه ی Mid باشد و در این مدت با Moo آشنا شد که حالا قرار است نقش offlane را برای compLexity Gaming بازی کند.

Kyle Bautista مدیر کل سازمان در مورد ترکیب جدید گفت:

” این بازیکنان اولین انتخاب های ما بودند و حالا بهتر و آماده تر از همیشه هستند.با آغاز فصل جدید و این موضوع که چهره های آشنایی به تیم برگشته اند،من کمک زیادی نمی توانم به آن ها بکنم جز اینکه بهشان اعتماد به نفس بدهم.this is our team , this is our time. “

ترکیب تیم compLexity Gaming:

Sweden Rasmus ‘Chessie‘ Blomdin
Sweden  Linus ‘Limmp‘ Blomdin
United States David ‘Moo‘ Hull
United States Zakari ‘Zfreek‘ Freedman
United States Kyle ‘swindlemelonzz‘ Freedman

دیدگاهتان را بنویسید