پس از مدت ها فعالیت در حاشیه Dota 2، مدیریت و آنالیز بازی های تیم PPD، EG با همراهی Pajkatt,Misery,CCnC و از همه جالبتر Zai در پست offlane قرار است باری دیگر پا به عرصه ی حرفه ای Dota 2 بگذارد.

به نظر می رسد مدت زمان زیادی از دورانی که تیم EG همیشه در جمع دو تیم برتر هر تورنمنت بود می گذرد.آن ها بالاخره توانستند در TI5 با کاپیتانیه PPD به قهرمانی برسند، اما بعد از آن مغز متفکر تیم (PPD) دیگر مثل قبل نبود.او پس از TI6 به مدت یک سال استراحت کرد، و بعد از آن مدتی را در تیم Wanted گذراند که این تیم به هیچ عنوان موفق نبود.اما پس از استعفا از سمت خود در EG، کاملا مشخص بود که می خواهد به صحنه بازگردد.او با اعلام ترکیبی متشکل از بازیکنان با تجربه و جوان این فرضیه را قطعی کرد.

خبر رسمی ترکیب این تیم توسط اکانت Zai Twitter منتشر شد:

” همانطور که در Tweet می بینید، هنوز اسمی برای تیم انتخاب نشده است و حتی معلوم نیست تیم قرار است از چه کشوری کارش را شروع کند.اما به احتمال زیاد آمریکای شمالی بخشی است که در آن به رقابت خواهیم پرداخت. “

نکته ی هیجان انگیز این ترکیب چیست؟ به نظر من بازگشت Zai به پست offlane.او زمانی که در Secret بازی می کرد خود را همه جوره به عنوان یک بازیکن در پست شماره ی 3 ثابت کرده کرده بود، اما با حظور Universe  هیچ شانسی برای بازی در این پست در تیم EG را نداشت.

برای همه جالب است که Zai را در پست اصلی اش که آخرین بار دو سال پیش در کنار Puppy بازی می کرد را ببینند.و همچنین حظور بازیکنانی مانند MiSeRy و Pajkatt باعث می شود که تیم از نظر تجربه هیچگونه کمبودی را احساس نکند.اما بخش جالب این تیم در مورد CCnC است.بازیکنی که تا پایان فصل گذشته همه او را به عنوان یک Streamer می شناختند.ولی خودمان هستیم، همه ی ما شاهد بودیم که ستاره های سایت های عمومی مانند Miracle و W33haa توانستند زیر نظر کاپیتان های لایق بدرخشند،چه کسی گفته است که CCnC نمی تواند یکی از این دسته بازیکنان باشد ؟

ترکیب تیم کاپیتان PPD:

Sweden Pelle ‘Pajkatt‘ Olsson Lille
United States Quinn ‘CCnC‘ Callahan
Sweden Ludwig ‘Zai‘ Wahlberg
Denmark Rasmus ‘MiSeRy‘ Flipsen
United States (Peter ‘PPD‘ Dager (C

دیدگاهتان را بنویسید