2 هفته تا برگزاری مسابقات TI7 مانده است و جایزه مسابقات TI امسال رکورد شکنی کرده است و به همین دلیل Valve چند روز پیش Immortal Treasure III را فقط برای کسانی که Battle Pass را دارا هستند ارائه داد.
این تریشر دارای 8 آیتم بود و یک جایزه Rare داشت که آن 50Battle Pass Level بود اما از همه خوبی های این تریشر که بگذریم یک آیتم توجه همگان را به خودش جلب کرد و آن Malefic Drake’s Hood نام داشت، یک آیتم برای قسمت سر هیروی Viper که دارای یک افکت خاص است و این افکت مربوط به Poison Attack (اسپل اول Viper) است. این اولین آیتم برای این هیروی سمی و زهرآلود Dota 2 است که از سال 2011 یعنی 6 سال پیش به بازی Dota 2 پیوسته است.
7 آیتم دیگر این تریشر مربوط به هیرو های Legion Commander ,Spectre ,Sand King ,Winter Wywern ,Sven و Weaver است که Immortal این هیرو دارای دو نوع معمولی و طلایی است که این آیتم اسپل اول این هیرو را تغییر میدهد و برای بدست آوردن Immortal طلایی آن باید شانسه زیادی داشته باشید.
و اما میرسیم به آیتمی که کمترین شانس Drop را دارا است یعنی Immortal هیروی Sven که تغییر افکت در اسپل دوم این هیرو است و آیتم قسمت سلاح این هیرواست و این دومین Immortal است که هیروی Sven تا به حال داشته است.
بعد از ارائه این تریشر تمام جوایز Battle Pass ارائه داده شده اما تنها یک چیز باقی می ماند قسمت دوم Silt Breaker که وعده داده شده بود که در ماه جولای ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید