ترکیب قدیمی تیم MVP Phoenix که بعد از مسابقات TI7 مجددا دور هم جمع شدند و اسم Phoenix را روی خود گذاشتند، حالا قراردادی را با Immortals امضا کرده است.

سازمان آمریکایی Immortals بازی های مختلفی از جمله overwatch، Smash و cs:go را حمایت می کند.تیم cs:go این سازمان با ترکیب برزیلی اش بسیار قدرتمند است و توانست درDreamhack Montreal و PGL Major Krakow 2017 مقام دوم را کسب کند.

مدیر Immortals یعنی Noah whinston هفته ی پیش اعلام کرد که سازمان به داشتن یک تیم Dota2 علاقمند شده است، و امروز پس از گذشت یک هفته ترکیب تمام کره ای MVP Phoenix قدیم با افتخارات فراوانش، تبدیل به اولین ترکیب Dota2 برای Immortals شد.

پنج بازیکن حال حاضر تیم Immortals پس از ti6 به بخش ها و تیم های مختلفی رفتند.همه ی آن ها توانستند به همراه تیم هایشان به TI7 راه پیدا کنند،ولی هیچکدام نتوانستند به رتبه ای بالاتر از قبل برسند.در اوایل ماه سپتامبر، این پنج بازیکن اعلام کردند که می خواهند کنار یکدیگر بازگردند و تیمی به نام Phoenix را تشکیل دهند.

تا چند وقت پیش دقیقا مشخص نبود که آن ها قرار است در کدام نقطه از دنیا فعالیت کنند، تا اینکه آن ها با Immortals به توافق رسیدند و مشخص شد که باید در بخش آمریکا شمالی به رقابت با حریفان خود بپردازند.

ترکیب تیم Immortals:

South Korea Kim ‘QO‘ Seon-Yeob
South Korea Pyo ‘MP‘ Noa
South Korea  Sang-Don ‘FoREv‘ Lee
South Korea  Kim ‘Febby‘ Yong-min
South Korea Kim ‘DuBu‘ Duyoung

دیدگاهتان را بنویسید