فصل جدید مسابقات Dota2 شروع شده است و نسبت به قبل رقابتی تر و جذاب تر است. در حال حاضر حدس و گمان هایی هم در مورد مسابقات زده میشود که کدام Major و کدام Minor است.
در طول این سال بهترین بازیکنان Dota2 از سراسر جهان در یازده مسابقات Major که برنامه ریزی شده به رقابت میپردازند و امتیازات خود را بالا میبرند برای دعوت شدن مستقیم به مسابقات Intrnational 2018.
برای کمک به شما در سال جاری ما به سه مسابقه Major پیش رو میپردازیم:

1) مسابقات Esl One Humburg 2017 (زمان مسابقات 26 تا 29 ماه اکتبر) :


مسابقات Esl One اولین Major خواهد بود. این اولین باری نیست که آلمان میزبان یک مسابقه Major است ، دو سال پیش مسابقات Dota Major Championships در شهر Frankfurt برگزار شد که تیم OG توانست مقام اول را بدست بیاورد.

2) مسابقات DreamLeague Season 8 (زمان مسابقات 1 تا 4 ماه دسامبر) :


مسابقات DreamLeague آخرین Major این سال میلادی خواهد بود.
این مسابقات DreamLeague برخلاف مسابقات Esl One تا حالا میزبان مسابقه Major نبوده و برای اولین بار میزبان اینطور مسابقات است.
با این حال مسابقات DreamLeauge دعوت مستقیم ندارد و 4 جایگاه برای منطقه اروپا و CIS و 1 جایگاه برای هر منطقه ی دیگر در نظر گرفته است.
جایزه ی تیم اول 500.000$ است و 1500 امتیاز هم به همراه دارد.

3) مسابقات Fallout Gaming (زمان مسابقات 15 تا 21 ماه January سال 2018) :


یک بار دیگر طرفداران Dota2 با مسابقات Major دیگری مواجه خواهند بود.
این مسابقات به عنوان سومین Major بعد از TI7 است و میزبان آن فیلیپین است.
این کشور هم اولین Major را میزبانی میکند اما آخرین مسابقات که آنها میزبان آن بودند مسابقات Galaxy Battles بوده با جایزه ای برابر با 150.000$.
اطلاعات زیادی در مورد این مسابقات Major که در فیلیپین میزبانی میشود نمیدانیم اما این را میدانیم جایزه مسابقات 1.000.000$ است و در 15-21 ماه January سال 2018 برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید