مسابقات کانتر استرایک

بازی اول (Group A)

[Sk Gaming Vs B.O.O.T-d[S

Sk در بازی اول مقابل نماینده آسیا-اقیانوسیه قرار گرفت . این تیم برزیلی یکی از مدعیان قهرمانی مسابقات می باشد و همانطور که انتظار میرفت توانست با نتیجه 16-2 در مپ Mirage حریف خود را شکست دهد .

ترکیب تیم Sk : 

Gabriel 'FalleN' Toledo
Fernando 'fer' Alvarenga
Marcelo 'coldzera' David
Epitacio 'TACO' de Melo
João 'felps' Vasconcellos

Brazil

FalleN

Brazil

fer

Brazil

coldzera

Brazil

TACO

Brazil

felps

 

ترکیب تیم [B.O.O.T-d[S :

Anthony 'ImpressioN' Lim
Benjamin 'moxie' Kou
Nevin 'splashske' Aw
Benedict 'Benkai' Tan
Kumaresan 'Tommy' Ramani

Singapore

ImpressioN

Singapore

moxie

Singapore

splashske

Singapore

Benkai

Singapore

Tommy

 


 

بازی دوم (Group B)

 Astralis Vs Renegades

تیم Astralis در یک بازی نسبتا آسان با نتیجه 16-3  در مپ Train توانست به پیروزی برسد .

ترکیب تیم Astralis : 

Nicolai 'device' Reedtz
Peter 'dupreeh' Rasmussen
Markus 'Kjaerbye' Kjærbye
Andreas 'Xyp9x' Højsleth
Lukas 'gla1ve' Rossander

Denmark

device

Denmark

dupreeh

Denmark

Kjaerbye

Denmark

Xyp9x

Denmark

gla1ve

 

ترکیب تیم Renegades : 

Justin 'jks' Savage
Aaron 'AZR' Ward
Karlo 'USTILO' Pivac
Noah 'Nifty' Francis
David 'Jayzwalkingz' Kempner

Australia

jks

Australia

AZR

Australia

USTILO

United States

Nifty

Sweden

Jayzwalkingz

 


 

بازی سوم (Group A)

 Cloud9 Vs North

تیم دانمارکی North با نتیجه 16-10 توانست مپ inferno را ببرد .

ترکیب تیم Cloud9 : 

Tyler 'Skadoodle' Latham
Jake 'Stewie2K' Yip
Timothy 'autimatic' Ta
Will 'RUSH' Wierzba
Tarik 'tarik' Celik

United States

Skadoodle

United States

Stewie2K

United States

autimatic

United States

RUSH

United States

tarik

 

ترکیب تیم North : 

René 'cajunb' Borg
Kristian 'k0nfig' Wienecke
Mathias 'MSL' Lauridsen
Philip 'aizy' Aistrup
Valdemar 'valde' Bjørn Vangså

Denmark

cajunb

Denmark

k0nfig

Denmark

MSL

Denmark

aizy

Denmark

valde

 


 

بازی چهارم (Group B)

 Virtus.Pro Vs Natus Vincere

تیم Na’vi در یک بازی زیبا و مقتدرانه با نتیجه 16-4  در مپ inferno توانست در مقابل تیم قدرتمند و قوی VP به پیروزی برسد .

ترکیب تیم Virtus.Pro :

Janusz 'Snax' Pogorzelski
Filip 'NEO' Kubski
Wiktor 'TaZ' Wojtas
Paweł 'byali' Bieliński
Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski

Poland

Snax

Poland

NEO

Poland

TaZ

Poland

byali

Poland

pashaBiceps

 

ترکیب تیم Natus Vincere : 

Denis 'seized' Kostin
Ioann 'Edward' Sukhariev
Egor 'flamie' Vasilyev
Aleksandr 's1mple' Kostyliev
Danylo 'Zeus' Teslenko

Russia

seized

Ukraine

Edward

Russia

flamie

Ukraine

s1mple

Ukraine

Zeus

 


 

بازی پنجم (Group D)

 immortals Vs fnatic

این بازی که در نقشه cobblestone انجام شد با نتیجه 16-14 به سود immortals به پایان رسید . دو تیم تا آخرین لحظه برای برد تلاش کردند و بازی زیبایی را شاهد بودیم .

ترکیب تیم immortals :

Henrique 'HEN1' Teles
Ricardo 'boltz' Prass
Lucas 'steel' Lopes
Lucas 'LUCAS1' Teles
Vito 'kNgV-' Giuseppe

Brazil

HEN1

Brazil

boltz

Brazil

steel

Brazil

LUCAS1

Brazil

kNgV-

 

ترکیب تیم fnatic :

Jesper 'JW' Wecksell
Robin 'flusha' Rönnquist
Freddy 'KRIMZ' Johansson
Maikil 'Golden' Selim
Jonas 'Lekr0' Olofsson

Sweden

JW

Sweden

flusha

Sweden

KRIMZ

Sweden

Golden

Sweden

Lekr0

 


 

بازی ششم (Group C)

 Gambit Vs mousesports

Gambit قهرمان Major 2017 که تغییراتی هم در ترکیب خود داشته با نتیجه 16-6 توانست در مپ Train برنده شود .

ترکیب تیم Gambit :

Mihail 'Dosia' Stolyarov
Dauren 'AdreN' Kystaubayev
Rustem 'mou' Telepov
Abay 'HObbit' Khasenov
Bektiyar 'fitch' Bahytov

Russia

Dosia

Kazakhstan

AdreN

Kazakhstan

mou

Kazakhstan

HObbit

Kazakhstan

fitch

 

ترکیب تیم mousesports :

Tomáš 'oskar' Šťastný
Chris 'chrisJ' de Jong
Robin 'ropz' Kool
Miikka 'suNny' Kemppi
Martin 'STYKO' Styk

Czech Republic

oskar

Netherlands

chrisJ

Estonia

ropz

Finland

suNny

Slovakia

STYKO

 


 

بازی هفتم (Group D)

 G2 Vs EnVyUs

دو سوپر تیم فرانسوی در بازی اول مقابل یکدیگر قرار گرفتند . تقابل این دو تیم بسیار جالب بود . در آخر تیم G2 در مپ inferno با نتیجه 16-13 پیروز شد

ترکیب تیم G2 :

Richard 'shox' Papillon
Kenny 'kennyS' Schrub
Alexandre 'bodyy' Pianaro
Dan 'apEX' Madesclaire
Nathan 'NBK-' Schmitt

France

shox

France

kennyS

France

bodyy

France

apEX

France

NBK-

 

ترکیب تیم EnVyUs :

Christophe 'SIXER' Xia
Vincent 'Happy' Schopenhauer
Cédric 'RpK' Guipouy
Alexandre 'xms' Forté
Adil 'ScreaM' Benrlitom

France

SIXER

France

Happy

France

RpK

France

xms

Belgium

ScreaM

 


 

بازی هشتم (Group C)

 FaZe Vs NiP

تیم  NiP در بازی اول خود توانست تیم قدرتمند و پر انگیزه FaZe را با نتیجه 16-8 در مپ Nuke از پیش روی خود بردارد.

ترکیب تیم FaZe :

 

Nikola 'NiKo' Kovač
Håvard 'rain' Nygaard
Finn 'karrigan' Andersen
Ladislav 'GuardiaN' Kovács
Olof 'olofmeister' Kajbjer

Bosnia and Herzegovina

NiKo

Norway

rain

Denmark

karrigan

Slovakia

GuardiaN

Sweden

olofmeister

 

ترکیب تیم NiP :

Patrik 'f0rest' Lindberg
Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund
Richard 'Xizt' Landström
Fredrik 'REZ' Sterner
William 'draken' Sundin

Sweden

f0rest

Sweden

GeT_RiGhT

Sweden

Xizt

Sweden

REZ

Sweden

draken

 


بازی نهم (Group A)

 Cloud9 Vs B.O.O.T-d

تیم Cloud9 در بازی دوم خود توانست با نتیجه 16-2 در مپ Mirage  پیروز شود .


بازی دهم (Group B)

Renegades Vs Virtus.pro

تیم Renegades در بازی دوم خود توانست تیم بسیار قدرتمند VP را با نتیجه 16-7 در مپ Cache پیروز شود .


بازی یازدهم (Group C)

mousesports Vs FaZe

تیم FaZe در بازی دوم خود توانست  با نتیجه 16-9 در مپ Mirage پیروز شود.


بازی دوازدهم (Group D)

fnatic Vs EnVyUs

تیم fnatic در بازی دوم خود توانست  با نتیجه 16-13 در مپ Cobblestone پیروز شود.


 

بدین ترتیب جدول گروه ها در پایان روز اول را میتوانید در لینک زیر ببینید: 

DreamHack Masters Malmö 2017

دیدگاهتان را بنویسید