تیم های ‌BIG  و Ghost Gaming با پیشی گرفتن از حریفان خود در بازی های حذفی با نتیجه ۲ بر ۰ به لیگ مسابقات حرفه ای ESL PRO راه یافتند.

در فصل پنجم مسابقات لیگ ESL PRO تمامی شرکت کنندگان به این نتیجه رسیدند که مسابقات حذفی باید به دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی تقسیم شود.

چهار تیم از مسابقات حذفی سرافراز بیرون آمدند که چهار تیم ذکر شده از فصل ۲۴ ESEA اروپا و آمریکای شمالی بودند.در نهایت از ۲۲ تیم ۱۱ تیم برتر فصل پنجم لیگ فراخوانده شدند که در دو بخش اروپا و آمریکای شمالی تقسیم شده اند :

اروپا:

‌‌با توجه به عملکرد قوی که BIG از خود نشان داد توانست به فصل ششم مسابقات لیگ ESL PRO راه پیدا کند. تیم آلمان هم توانست از تیم هموطن خود یعنی PENTA Sports با بازی که در دو مپ inferno   وCobblestone انجام شد با نتیجه ۱۶:۸ و ۱۹:به برتری برسد.. این تیم با عملکرد خوب خود در فصل پنجم لیگ مسابقات ESL PRO توانست جایگاهی در ۱۱ تیم برتر برای خود دست و پا کند. تیم سو‍‍‍ئدی GODSENT هم  توانست مقام اول را در فصل بیست و چهارم مسابقات ESEA Premier و HellRaisers نصیب خود کند‍‌،همان تیمی است که تیم BIG را در پایین جدول حذفی شکست داد.

در نتیجه تیم های زیر برای شرکت در فصل ششم لیگ مسابقات ESL PRO اروپا تایید شدند:

ASTRALIS

G2 Esports

Natus Vincere

HellRaisers

Team EnVyUs

Heroic

Ninjas in Pyjamas

BIG

FaZe Clan

Team LDLC

North

Fnatic

Mousesports

GODSENT

آمریکای شمالی:

برای Ghost Gaming  یا همان Bee’s Money Crew  سابق توانست Team Rush را در مسابقات حذفی شکست دهد. بعد از اینکه این موسسه نتوانست فهرستی برای مسابقات حذفی خود ارائه دهند   به آنها این پیشنهاد داده شد و آنها هم قبول کردند. در یک بازی رفت و برگشتی مپ ۲-۰ در برابر Team Rush توانست جایگاه خود را حفظ کند نتیجه ۱۶:۳ در مپ de_train و ۱۶:۱۲  در مپ  de_Overpass نتیجه تلاش این دو تیم بود. این تیم بی نظیر، هم توانست جایگاهی برای خود در فصل سوم لیگ ECS و همچنین در فصل ششم لیگ ESL PRO حفظ کند. شکست خورده ها اکنون با ۱۱ تیم برتر فصل پنجم لیگ حرفه ای ESL PRO،Splyce که توانستند جایگاه اول را در فصل  ۲۴ام لیگ مسابقات   ESEA Premier  تیم های آمریکای شمالی و گروه ENIGMA6 راه پیدا کنند مواجه خواهند شد.

اسامی ۱۴ تیمی که توانستند به فصل ششم لیگ مسابقات ESL PRO آمریکای شمالی راه پیدا کنند به قرار زیر است:

Cloud 9

complexity Gaming

Counter Logic Gaming

Immortals

Team Liquid

Lminosity

Misfits

NRG Esports

OpTic Gaming

Renegades

SK Gaming Splyce

Enigma6 Group

Ghost Gaming

دیدگاهتان را بنویسید